Kaip atnaujinti kilimą? Valyti patiems ar rinktis specialistų paslaugas?

Nesunku pastebėti, kodėl būtent kilimas yra vienas reikalingiausių interjero detalių. Belieka tik pridurti, kad būtent kilimas ne tik suteikia papildomo žavesio namams, bet ir taip pat yra puikus pasirinkimas visiems tiems, kurie svajoja apie labai jaukius namus. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kilimas taip pat suteikia šilumos bei padeda užtikrinti ilgesnį grindų tarnavimą. Visgi, nesunku pastebėti, kad bėgant laikui, kaupiasi įvairios kilmės nešvarumai, be to, blunka spalvos, kilimas tampa ne tik švelnus. Taigi, imama ieškoti atsakymo į klausimą, kaip atnaujinti kilimą? Svarbu pasakyti, kad šiuo atveju yra du pasirinkimai: galite kreiptis į specialistus arba atnaujinti kilimą patys. Taigi aptarkime abu variantus.

Kada kreiptis į specialistus?

Jei kilimas yra ypač didelis bei storas arba spalvos yra ypač išblukusios, o susikaupusių nešvarumų – labai daug, tokiu atveju atnaujinti šią interjero detalę patiems gali būti sudėtinga, todėl bus geriausia, jei kreipsitės į specialistus – jie efektyviai ir saugiai išvalys. Tik, žinoma, renkantis kilimų valymo specialistus, reikėtų nepamiršti, kad geriausias pasirinkimas – komanda, kuri pati atvyks į namus ir pasiims kilimą, taip išvengsite nepatogumų.

Kada atnaujinti kilimą patiems?

Jeigu kilimas yra nedidelis arba jeigu susikaupusių nešvarumų nedaug, tai galite jį atnaujinti ir patys. Tai padaryti tikrai nebus sunku. Prekybos centruose galite rasti dešimtis gaminių, kurie yra skirti kilimų atnaujinimui. Taigi, skyrę šiek tiek laiko bei sekdami instrukcijomis, atnaujinsite kilimą. Taip nereikėtų pamiršti, kad kilimų atnaujinimui bei spalvų intensyvumui padidinti, puikiai tinka ir įvairios natūraliomis priemonėmis, pavyzdžiui, druska, soda, citrina ar actas. Taigi, pasiraitokite rankoves bei kibkite į darbą ir jau po pusdienio džiaugsitės puikiais rezultatais. Dar daugiau vertingos informacijos rasite http://www.nelysk.lt/namams/baldai/.