Kada reikėtų rinktis batus su metalo apsaugom, o kada užtenka paprastos sportinės avalynės?

darbo batai

Avalynė yra vienas iš mūsų stiliaus akcentų, kurį žmonės renkasi atsakingai ir kruopščiai. Žmonėms paprastai svarbiausia, jog avalynė būtų stilinga ir patogi. Tačiau, renkantis darbo batus, svarbiausia, jog jie galėtų apsaugoti koją, kadangi darbe gali nutikti įvairių pavojų, dėl ko geriausia jų išvengti. Renkantis darbo batus daug dėmesio nereikėtų skirti jų dizainui, nes svarbiausia – jų atliekama funkcija. Atvila.lt darbo batai yra pritaikyti darbui sunkiomis ir pavojingomis sąlygomis,tačiau iš kur žinoti, kada reikėtų rinktis batus su metalo apsaugom, o kada užtenka paprastos sportinės avalynės? 

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ AVALYNĘ DARBUI?

Renkantis darbo batus turite prisiminti, kokios savybės darbo batuose būtent Jums yra svarbiausios. Svarbu žinoti, ar norite patogumo, kietumo, apsaugos, minkštumo, o gal gražaus dizaino?

  • Batai su metalo apsaugomis yra būtini dirbant su metalu, jį apdirbinėjant, lydant. Kodėl būtent tokius batus turiu rinktis? Nes šie batai gali apsaugoti Jus nuo nutikusios nelaimės. Darbo metu kiekvienas iš mūsų dirba atsakingai, dėmesingai, tačiau gyvenime nutinka įvairių netikėtumų, dėl to jiems geriau būti pasiruošus iš anksto. Nelaimės metu šie batai gali apsaugoti net nuo kojos lūžio, jei sunkus metalas nukristų ant kojos, taip pat nuo nudegimų, jei karštas metalas patektų ant kojos.
  • Jei dirbate su ugnimi, apie kitokius batus nei batai su metalo apsaugomis negalite galvoti, juk svarbiausia yra Jūsų saugumas. Šiam darbui kedai jokiais būdais netinka, nors atrodyt galima stilingiau. Šie batai nepraleidžia karščio, dėl to Jūsų koja jausis ne tik patogiai, neprakaituos, bet ir bus apsaugota nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Dirbant šaltose patalpose taip pat reikalingi batai su metalo apsaugomis, galima rinktis ir paprastesnius, tačiau svarbu, jog jie nepraleistų šalčio. Jei rinksitės avėti kedus – Jūsų koja greičiau sušals, negalėsite susikaupti, jausite diskomfortą. Svarbu pasirūpinti tinkama avalyne darbo metu.
  • Jei dirbate salėje, kurioje nėra nei karščio, nei šalčio galite rinktis kedus, tai Jūsų pasirinkimas. Tačiau prisiminkite, jog darbo batai yra daug patogesni, su jais koja nepavargsta, neprakaituoja, batai nespaudžia kojų, dėl to gali tikti visuose Jums reikalinguose darbuose.

Kiekvienas turime teisę rinktis, kokią avalynę dėvėti, tačiau visi privalome pasirūpinti savo sveikata ir saugumu. Pavojinguose darbuose privaloma dėvėti darbo aprangą, darbui pritaikytus batus, pirštines, kartais net galvai apsaugoti skirtas priemones. Dėl to nerizikuokite savo sveikata, juk tinkama apranga yra labai svarbu. Taip pat nešiodami tinkamus batus jausite tai, jog Jūsų koja neprakaituoja, stovi stabiliai, yra patogu ir saugu. Jei norite įsigyti darbo batų, būtinai apsilankykite Atvila.lt internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite aprangą pagal savo darbo specifiką.