Ką ir kur pirkti geriausia?

judrus prekybos centras

Vienos JAV mokslininkų atliktos apklausos rezultatai parodė, jog moterys daugiau nei 400 valandų per metus praleidžia apsipirkinėdamos. Ar gali būti geresnis apsipirkinėjimo būdas? Žinoma, yra būdų, kaip apsiperkant sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, tačiau, kuris iš jų tinkamiausias skirtingiems pirkimo poreikiams patenkinti?

Prekybos centruose ir fizinėse parduotuvėse geriausia pirkti tas prekes, kurių jums reikia kuo skubiau. Šviežumui ir kokybei esant vieniems svarbiausių prekei keliamų reikalavimų, greitai gendančių maisto produktų įsigijimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kasmet praleidžiama tiek daug laiko apsipirkinėjant. Fizinėje parduotuvėje taip pat patariama pirkti drabužius bei avalynę, kadangi perkant kitais būdais galima suklysti renkantis tinkamą rūbų ir batų dydį. Visuomet galima įsigytas prekes grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus, tačiau norint apsipirkti čia ir dabar, apsipirkimas parduotuvėje yra idealiausias variantas.

Perkant telefonu niekada nesuklysite pasirinkę įsigyti kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių, buitinės chemijos prekių ar kitų kasdien buityje naudojamų daiktų. Dažniausiai „Call“ centruose dirbantys konsultantai pirkėjams siūlo tik laiko patikrintas, kokybiškas ir didelės sėkmės susilaukusias prekes, tad jas įsigyjant neteks sukti galvos dėl galimo prekių grąžinimo. Įvairaus pobūdžio prekių įsigijimas telefonu dar niekada nebuvo toks paprastas, kadangi daugeliu atvejų už įsigytas prekes atsiskaitoma jas atsiimant tiesiai iš patikimų kurjerio rankų.

Apsiperkant internete nuo milžiniškos prekių pasiūlos galima lengvai pamesti ne tik galvą, bet ir prarasti apsipirkinėjimo saiką, pasiduodant impulsyvumui nusipirkti visai ne tai, ko iš tiesų reikia. Visgi, internete labiausiai apsimoka pirkti įvairią buitinę ar smulkiąją techniką: televizorius, telefonus, išmaniuosius laikrodžius ir kt. Šias prekes neretai galima rasti žymiai pigiau nei fizinėse parduotuvėse. Siekiant nesuklysti ir neišmesti pinigų į balą, patariama atsakingai planuoti brangių pirkinių įsigijimo procesus, pirmiausia prekes išsirinkti parduotuvėje, o vėliau, sulaukus akcijos ar išpardavimo, nusipirkti juos internetu.

Nesvarbu, kokias prekes žadate pirkti artimiausiu metu; kur kas svarbiau yra tai, jog prekė būtų kokybiška ir savo šeimininkui tarnautų dar ilgus metus. Nors skirtingo pobūdžio pirkinius apsimoka pirkti skirtingais būdais, atminkite, jog šykštus moka du kartus!