Burnos higiena: nuo profesionalios iki atliktos namų sąlygomis

Dantys po burnos higienos

Atrodo, kad ir kaip dažnai kartojama, kad reguliari burnos higiena turi būti įprotis, visgi, dalis žmonių vis dar tam skiria per mažai dėmesio. Paprasčiausiai burnos higiena atrodo ne tokia svarbi kaip kad viso kūno priežiūra ir to rezultatas labai dažnai yra sugedę dantys, kurie vėliau krenta ir vienintele alternatyva tampa implantavimas. Tai  liūdina ne tik medikus, tačiau ir pacientus.

Geriausios paslaugos kauniečiams

Jeigu Jus domina burnos higiena Kaune – tokiu atveju siūlome užsukti į Juozas.Dental kliniką, kur gausite ne tik reikalingą informaciją, tačiau bus tinkamai išvaloma burnos ertmė. Meilė sau prasideda nuo tinkamos savo kūno priežiūros, tad siūlome susižinoti smulkmenas, kurios jums garantuos puikią savijautą bei gražią išvaizdą.

Burnos higiena namų sąlygomis

Dantų apnašų valymas neturi būti labai intensyvus, neturi žaloti Jūsų dantų. Svarbiausia – kasdieninė burnos higiena. Tuomet niekada neteks keliauti pas specialistą, kai reikalingas dantų akmenų valymas.

Kokiomis priemonėmis prižiūrėti dantis?

  • Esantiems su breketais reikalingas irigatorius.
  • Individuali higiena neatsiejama ir nuo tinkamos pastos pasirinkimo.
  • Burnos ertmės priežiūrai reikalingas ir skalavimo skystis.
  • Po breketų bei implantacijos reikalinga papildoma priežiūra, tad siūlome įsigyti ir tarpdančių siūlą, ir tarpdančių šepetukus.

Dažniausiai to užtenka, kad dantų apnašų valymas nebūtų sudėtingas, o ir sėkmingai panaikinamas viršutinis nešvarumų sluoksnis. 

Profesionali procedūra atliekama Kaune, paslaugos kaina gana maža, tad pasinaudokite tuo.

Profesionalus dantų apnašų valymas

Internete galima rasti įv. priemones, kurios pristatomos kaip galinčios pašalinti akmenis namų sąlygomis. Dažniausiai tomis priemonėmis prekiauja kinietiškos prekybos vietos. Siūlome įsiminti, kad dantų akmenų valymas turi būti paliekamas specialistams. Kitaip galite ilgam laikui pažeisti dantis.

Dantų akmenų valymas atliekamas naudojant specialią įrangą, kuri sukurta tam, kad būtų sėkmingai nuvalomi net ir labai probleminiai dantys, tačiau svarbiausia, kad viskas atliekama saugiai. Štai todėl profesionali higiena atliekama ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams. Juk sveika burnos ertmė turi būti formuojama jau vaikystėje. Tokiu atveju vėliau vaikas vis gyvenimą galės džiaugtis nuosavais dantimis.