Naujos auto dalys vs. naudotos auto dalys

auto_dalys

Kiekvienas, nesvarbu, naujo ar dėvėto, automobilio savininkas yra susidūręs su vienokiais ar kitokiais transporto priemonės gedimais, kurių pašalinimas, kai kuriais atvejais, gali kainuoti daugiau nei pats automobilis. Kai prasideda kalbos apie automobilių remontą, pasigirsta daugybė skirtingų nuomonių apie tai, kokios auto dalys jūsų automobiliui bus geriausios: naujos ar naudotos.

Viena dalis transporto priemonių savininkų renkasi naujas auto detales, nes jos turi garantijas, o kiti nesureikšmina naujų auto detalių ir mano, jog senos dalys gali tarnauti taip pat gerai kaip ir naujos. Naujos auto dalys be, abejo, yra paklausesnės tarp naujų automobilių savininkų: paprastai tie, kurie gali sau leisti įsigyti naują automobilį – turi pakankamai lėšų naujoms auto detalėms ir neieško prekiautojų, kurie dėvėtas detales siūlo už kur kas žemesnes kainas. Pirkėjai vengia įsigyti dėvėtas kaladėles ar stabdžių diskus, tačiau nesibaido pirkti dėvėtas išorines auto dalis ar net greičio dėžes. Taigi, transporto priemonių savininkų pasirinkimai, perkant auto detales, priklauso ne tik nuo jų dalių kainos ir kokybės, apsisprendimui taip pat turi įtakos ir reikalingos auto detalės rūšis. Jei reikalinga auto dalis yra reikšminga, atsakinga už pagrindines veikimo funkcijas, tuomet vairuotojai kreipiasi tik į prekybą naujomis auto dalimis.

Be konkretaus statistikos tyrimo sunku pasakyti ką žmonės renkasi dažniau: naujas ar naudotas auto detales. Kiekvienas vairuotojas ir mechanikas apie auto detales turi savo įsitikinimų ir tam tikrą biudžetą, kurio galimybės kartais riboja norus. Žinoma, jog kiekvienas vairuotojas norėtų savo automobilio remontui rinktis naujas detales, tačiau, kartais transporto priemonių savininkai, taupumo sumetimais, įsigyja dėvėtas detales, kurios toli gražu nėra prastos, tiesiog naujos auto dalys tinkamai tarnautų ilgiau.