Šventa dviračių trejybė – sportiniai hibridiniai dviračiai

sportinis hibridinis dviratis
Hibridiniai dviračiai niekam nėra naujiena. Žinome, kad šis įrenginys turi dvi energijos šaltinio formas: žmogiškąją, kuri atsiranda minant pedalus ir energijos generatorių, kuris gamina energiją iš elektros arba iš benzino. Vis dėlto, kaip žemė nestovi vietoje, taip ir technologijos nuolatos tobulėja bei pasiūlo žmonėms vis daugiau galimybių paprasčiau keliauti. Ne išimtis ir hibridiniai dviračiai, bet apie viską nuo pradžių.
Benzinu varomi hibridiniai dviračiai atsirado pirmieji. Tai buvo tiesiog tradiciniai dviračiai su pedalais ir įmontuotu motociklų vidaus degimo varikliu. Kur kas modernesnis, artimesnis dviračiams, bet ir brangesnis buvo elektra varomas hibridinis dviratis. Kuriant šią transporto priemonę buvo labiau orientuotasi į ekologiško transporto plėtrą. Elektrinis motoras pajutęs, kad kylate į kalną ir minti pasidarė sunku, automatiškai įsijungia. Jo pagalbos nebereikiant – išsijungia. 2013 metų pabaigoje buvo pasiūlytas naujausias prototipas – sportinis hibridinis dviratis. Šį išradimą įdomiu daro tai, jog vėl buvo sugrąžintas brangus ir neatsinaujinantis benzinas.
Sportinis hibridinis dviratis yra visų geriausių savybių visuma, tad šis įrenginys naudoja tris energijos šaltinus: žmogaus, elektros ir benzino. Dviratį papildžius iškastiniu kuru, jis nepasidarė ekologiškesnis, tačiau tapo alternatyva mašinai, nes turi daugiau jėgos, greičio bei gali nuvažiuoti ilgesnę distanciją.
Idėja skamba paprastai: kaip ir elektra varomas hibridinis dviratis, šis lengvai pakeis mašiną greitos kelionėms mieste, o kartu leis pakeistą ją ir ilgose kelionėse bei didelius mašinų srautus turinčiuose keliuose.
Nors patobulinimai nemenki, tačiau sportinis hibridinis dviratis išliko labai panašus į paprastą: liko beveik 8 centimetrų skersmens ratai, dviračio sėdynė, pedalai ir pavaros. Skirtingai nuo paprasto dviračio, šis modelis yra žymiai lengvesnis ir sveria vos apie 70 kilogramų. Įprastai sportiniai dviračiai sveria apie 200 kilogramų. Šis sportinis hibridinis dviratis taip pat gali pasiekti iki 112 km/h greitį. Įspūdinga tiesa?