Kaip išvengti erekcijos sutrikimų?

Erekcija gali pablogėti tiek jauniems, tiek vidutinio, tiek brandaus amžiaus vyrams. Kiekviename amžiaus tarpsnyje šio negalavimo atsiradimas turi skirtingas priežastis, tačiau visoms joms yra reikalingas atitinkamas gydymas.

Kokios yra jaunų vyrų erekcijos sutrikimo priežastys?

Dalis tokių sutrikimų jauniems vyrams kyla dėl psichologinių priežasčių. Tai nutinka, kai nepatyręs jaunuolis pirmą kartą mylisi su panele, o jo galvoje pilna nerimastingų minčių, gąsdinančių, jog jam gali nenusisekti pirmasis gyvenime lytinis aktas.

Jeigu nerimas paima viršų ir nuogąstavimai išsipildo, tokia būsena ne vieną sykį gali pasikartoti ir ateityje. Dar viena tokio negalavimo priežastimi gali tapti įvairūs infekciniai uždegimai. Tiesa, pastarieji kelia pavojų visų amžiaus tarpsnių vyrams.

Kada lytiniai nesklandumai tyko vyresnio amžiaus vyrų?

Vidutinio amžiaus vyrams bėdų dėl erekcijos beveik nepasitaiko, nes jie reguliariai palaiko lytinius santykius, mažiau serga įvairiomis uždegiminėmis ligomis. Tuo tarpu, sulaukus solidesnio amžiaus, erekcijos sutrikimai atsiranda dėl prasidedančių kraujotakos sistemos ligų, aterosklerozės, kitų lėtinių negalavimų, todėl neįmanoma suteikti malonumo sekso partnerei, kas gali labai apkartinti šeimyninius santykius.

Tačiau nėra padėties be išeities. Laiku apsilankius pas urologą, jo paskirtas gydymas daugeliu atvejų sugrąžina erekciją ir jaunam, ir subrendusiam, ir garbaus amžiaus sulaukusiam vyriškosios genties atstovui.

Kokias ligas išgydžius sugrįžta erekcijos funkcija?

Ne tik dėl psichologinių priežasčių gali dingti erekcijos funkcija. Ji gali sutrikti dėl žalingų įpročių, dėl šlaplės ir prostatos uždegimų, dėl ligų, susijusių su kraujotakos sistema ir širdies darbu. Todėl, kilus erekcijos sutrikimams, pats laikas susirūpinti kardiologinių problemų šalinimu, priešingu atveju galima susilaukti ypatingų nemalonumų.

Taip pat reikia susirūpinti blogojo cholesterolio kiekio mažinimu organizme, nes jis užkemša visas kraujagysles, tame tarpe ir kapiliarines, o tai sukelia prostatos, varpos ir širdies negalavimus. Atstačius normalią kraujagyslių būklę galima tikėtis ir erekcijos funkcijos sugrįžimo.

Koks vaistas padeda susigrąžinti erekcijos funkciją?Vaistas sildenafilis yra skirtas sutrikusiai erekcijai gydyti. Kai prasideda natūralus lytinis susijaudinimas, jis skatina kraujo pritekėjimą į varpą, o tada normalizuojasi sutrikusi erekcija. Tiesa, tokios paskirties vaistų nepatariama vartoti tiems vyrams, kuriems lytinis aktyvumas yra pavojingas dėl to, kad jie serga nestabilia krūtinės angina ir sunkiu širdies nepakankamumu.