Pedikiūras: kodėl renkamės specialistų paslaugas ir kokios yra būtinos priemonės jam atlikti?

Šiais laikais sunku įsivaizduoti pedikiūrą be tinkamų ir tam skirtų priemonių. Kas turėtų būti kojų nagų priežiūros rinkinyje? Šiame straipsnyje supažindinsime jus būtiniausiais daiktais, be kurių neišsiversite. Priemonės nagams – tai greitas ir patogus būdas prižiūrėti savo rankų ir kojų nagus.

Pedikiūras – kas tai?

Pedikiūras yra viena iš dažniausiai atliekamų procedūrų grožio salone, kadangi namuose reta moteris imasi šio darbo. Pedikiūrą naudoja tiek moterys, tiek vyrai. Tinkamai sudarytas pedikiūro rinkinys garantuoja greitą darbą ir efektyvų rezultatą! 

Pagal apibrėžimą, pedikiūras yra pagrindinė pėdų priežiūros procedūra. Variantų, kaip atlikti pedikiūrą, yra daug, tačiau dauguma jų naudoja tas pačias priemones. Pedikiūro procedūrą galima suskirstyti į kelis etapus. Pradžioje specialistė atidžiai apžiūri pėdas ir jas paruošia tolimesniam etapui. Kitas žingsnis – minkštinamoji pėdų odos ir nagų vonia. Pėdų oda gali būti reikli – sunku apsieiti be specialių priemonių, reikalingų nagams dildyti ir odelėms kirpti. Taigi, kas toliau?

Kas turėtų būti pedikiūro rinkinyje?

Pedikiūro įrankiai iš esmės nesiskiria nuo manikiūro. Jame, be jokios abejonės, turi būti tokios būtinos priemonės kaip žirklutės, keletas skirtingo grubumo dildžių, odelių atstūmėjas, odelių žirklutės, odelių aliejus, norint jas suminkštinti. Tai yra pagrindinės ir pačios būtiniausios priemonės, be kurių pedikiūras nebus tvarkingai atliktas. Visos šios priemonės reikalingos ir atliekant manikiūrą. 
Labai pravartu turėti frezą – automatinį ilgalaikio nagų lako ar gelio pašalintoją. Tačiau būkite atsargios, tinkamai nemokant freza naudotis, galite labai stipriai pažeisti nago plokštelę. Geriausia prieš imant naudoti tokį įrenginį apsilankyti pas specialistus ar sudalyvauti mokymuose.

Pedikiūro atlikimas namuose ir salone ženkliai skiriasi, ko negalime pasakyti apie manikiūrą. Todėl labai dažnai moterys renkasi pedikiūrą atlikti ne pačios namų sąlygomis, o pas specialistus grožio salone. Ten gaunate profesionalų rūpestį: trumpą pėdų masažą, pėdų vonelę ir patį pedikiūrą.