Mažos talpos vandens šildytuvai – idealus pasirinkimas karšto vandens paruošimui buitinėms reikmėms

Ieškantiems idealaus įrenginio, galinčio tenkinti minimalias buitines reikmes, puikus pasirinkimas yra mažos talpos vandens šildytuvas. Tokio tipo boileris yra idealus įrenginys tada, kai nedidelio kiekio karšto vandens reikia greitai ir dažnai: rankų ar indų plovimui.

Mažos talpos vandens šildytuvų grupės

Mažos talpos vandens šildytuvai, atsižvelgiant į jų montavimo specifiką, įprastai yra skirstomi į dvi grupes, t. y., į pastatomus mažos talpos boilerius ir į pakabinamus mažos talpos boilerius. Pažymėtina, kad montavimo ypatumai neturi jokios reikšmės sklandžiam bei efektyviam pasirinkto vandens šildytuvo veikimui, tačiau suteikia galimybę Jums pasirinkti tinkamiausią įrenginį, tobulai tinkantį pasirinktoje namų ar kitoje erdvėje.

Mažos talpos vandens šildytuvų panaudojimas

Įvairių matmenų pastatomi ir pakabinami mažos talpos vandens šildytuvai labai dažnai yra naudojami sodo nameliuose, sodybose, lauko virtuvėse, sanitariniuose mazguose, dirbtuvėse ir pan. Šio tipo vandens šildytuvus labai dažnai pasitelkiami ir visuomeninės paskirties objektuose. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad mažos talpos vandens boileriai gyvenamuosiuose namuose, gamyklinėse patalpose ar kitose erdvėse gali būti įrengiami ir kaip papildomi vandens šildymo įrenginiai.

Mažos talpos vandens šildytuvų privalumai

Mažos talpos vandens šildytuvai turi tikrai nemažai privalumų. Vienas pagrindinių privalumų, kuris tikrai kelia šio tipo boileriais besinaudojančių žmonių simpatijas, yra tas, kad šie nedidelės talpos vandens šildytuvai pasižymi tikrai mažais energijos nuostoliais. Teisingumo dėlei būtina paminėti, kad lyginant mažos talpos vandens šildytuvus, montuojamus virš plautuvių, su mažos talpos vandens šildytuvais, statomais po plautuvėmis, pastebima, kad ekonomiškesni energijos nuostolių atžvilgiu yra pakabinami boileriai. Mažos talpos vandens šildytuvai taip pat yra vertinami dėl komfortiško naudojimo, aukštos kokybės bei itin greitai pašildomo vandens. Universalų, ekonomišką mažą boilerį, be kitą ko, yra labai paprasta sumontuoti. Toks boileris idealiai tinka mažose patalpose, nes neužima daug vietos, o ir atrodo estetiškai. Jeigu norisi „nematomo“ vandens šildytuvo, tada verta rinktis pastatomą mažos talpos boilerį, kurį be jokio vargo galėsite „paslėpti“ paprasčiausioje spintelėje.