Pūkinės pagalvės privalumai

Jei ketinate investuoti į naujas pūkines pagalves, Jums gali kilti klausimas, ką gausite už išleistus pinigus. Pūkinės pagalvės yra ne tik patogios, bet ir turi daug privalumų. Pūkinės pagalvės yra pagamintos iš paukščių plunksnų, paimtų iš nugaros, krūtinės ir sparno. Skirtingai nuo kitų paukščių kūno dalių plunksnų, pūkai nėra atsparūs vandeniui, todėl yra daug minkštesni ir idealiai tinka dėti į pagalvių vidų. Šiuo metu populiarūs pūkų pagalvių užpildai yra imami iš ančių ir žąsų.

Kuo pasižymi pūkinė pagalvė?

Pūkinės pagalvės prisitaiko prie Jūsų kūno. Dėl natūralaus pūkų minkštumo pagalvė gali suformuoti kontūrą aplink galvą ir kaklą, o tai reiškia, kad pagalvė prisitaikys prie Jūsų individualios miego pozos. Tai gali būti ypač naudinga, jei kenčiate nuo kaklo skausmo. Jei naudosite nekokybiškas pagalves, Jūsų galva dažnai bus ne natūralioje padėtyje, o tai gali sukelti nereikalingą raumenų įtampą.

Dėl natūralaus pūkų minkštumo, gulint ant pagalvės, Jūsų kaklas nėra spaudžiamas netinkamai. Vėlgi, tai idealu, jei šiuo metu turite problemų su miegu. Pūkai leidžia pasinerti į pagalvę ir visiškai atsipalaiduoti.

Pūkinė pagalvė natūraliai kvėpuoja ir yra skirta naudoti ištisus metus. Jei manote, kad Jūsų dabartinės pagalvės yra per šaltos arba per šiltos, priklausomai nuo oro, pūkinės pagalvės puikiai tinka temperatūrai reguliuoti. Natūralūs izoliaciniai pūkai užtikrins, kad šaltais žiemos mėnesiais ant pagalvės neliktų „šaltų dėmių“, o tai reiškia, kad miegodami ant veido ar kaklo nepajusite nemalonaus šaltos pagalvės jausmo. Be to, pūkai taip pat pralaidūs orui, o tai reiškia, kad iš pagalvės gali pasišalinti šiluma ir drėgmė, o tai ypač naudinga šiltomis vasaros naktimis, kai lovoje galite lengvai perkaisti.

Nors pūkinių pagalvių kaina gali būti didesnė nei pigesnių sintetinių pagalvių, aukšta jų kokybė reiškia, kad Jums nereikės taip dažnai investuoti į naujas pagalves. Jei naudojamos prastai pagamintos sintetinės pagalvės, jos gali daug greičiau prarasti savo kokybę, o tai reiškia, kad norint gauti tokį pat komforto lygį, teks dažniau jas keisti naujomis. Tačiau jei pasirūpinsite pūkinėmis pagalvėmis, jos tarnaus ilgus metus. Todėl pūkinės pagalvės gali būti laikomos puikia ilgalaike investicija.

Pūkinės pagalvės gali pagerinti miego kokybę. Kontroliuojant temperatūrą ir prisitaikant prie Jūsų konkrečios formos, pūkinės pagalvės gali padėti pagerinti miego kokybę.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirkdami pūkinę pagalvę internetu atkreipkite dėmesį į jos dydį. Svarbiausia, kad miegant Jūsų galva ir kaklas būtų vienoje linijoje su stuburu.