Saldžios „nuodėmės“ atokvėpio valandėlei

Jeigu reikėtų įvardyti didžiausią savo „nuodėmę“, rodos, nesuderinamą su sveiku gyvenimo būdu, kas tai būtų? Šokoladas, saldainiai, guminukai, o gal zefyrai? Kad ir kas tai būtų, greičiausiai, sutiksite, kad tos akimirkos, kurių metu mėgaujatės mėgiamu desertu, tikrai laukiamos ir be galo „skanios“.

Guminukai – saldumynas, kurio neįmanoma nemėgti

Jeigu yra žmogus, kuris nemėgsta guminukų, tikėtina, kad jis niekada gyvenime neragavo šių tikrai minkštų bei puikiomis skonio savybėmis pasižyminčių skanumynų. Šiuo metu guminukų skonių „jūra“ yra iš tiesų didelė: galite mėgautis Coca Cola, apelsinų, vyšnių, arbūzų, keksiukų, braškių ir t. t. skonių guminukais. Visiems guminukų mėgėjams norėtųsi užduoti klausimą, ar žinote, koks guminukų skonis yra laikomas klasikiniu? Žinoma, tai mėlynųjų aviečių, citrinos, žaliosios citrinos, vyšnių bei apelsinų skonio guminukai!

Šokoladas – gabalėlis „dangaus“ kiekvienam

Senovėje šokoladas buvo prabangos prekė. Juo mėgautis turėjo galimybę tik itin turtingi, aukštą padėtį visuomenėje užimantys asmenys. Laikai pasikeitė ir šiuo nuostabiu gardėsiu turime galimybę mėgautis visi. Šokoladas yra skirstomas į keletą rūšių. Viena iš jų – tai juodasis (tamsusis) šokoladas, išsiskiriantis kartesniu, „tvirtesniu“ skoniu. Pažymėtina, kad ši šokolado rūšis yra vertinama, kaip vienas sveikiausių desertų. Dar viena šokolado rūšių – tai pieniškas šokoladas. Ši šokolado rūšis yra bene populiariausia iš visų šokolado rūšių. Baltasis šokoladas yra gaminamas su įvairiausiais priedais, suteikiančiais šiam desertui dar daugiau skonių. Negalima pamiršti ir dar vienos šokolado rūšies, kuri dažnai yra vadinama pačia didžiausia moterų „nuodėme“ – tai baltasis šokoladas. Žinoma, yra skeptikų, manančių, kad baltasis šokoladas nėra vertas šokolado vardo, tačiau ši nuomonė neturi jokios įtakos puikiam šokolado skoniui. Koks šokoladas Jūsų mėgstamiausias?

Pyragėliai – tobulas desertas prie kavos

Šokolado, bananų, braškių, kokoso, zefyrų ir kitų skonių pyragėliai idealiai dera prie kavos ir arbatos. Šis desertas vilioja visus, t. y., ir didelius, ir mažus. Žinoma, jais piktnaudžiauti nederėtų, tačiau šią „nuodėmę“ retkarčiais tikrai galima sau leisti. Jeigu reikėtų išsirinkti tobuliausią pyragaitį, kokio skonio jis būtų?