Išmaniųjų telefonų ekranų apsauga: iš kokių variantų galima pasirinkti?

Išmanieji telefonai turi gražius ekranus, kuriuos nors ir ne visuomet norisi uždengti, tačiau būtina. Kodėl turėtumėte naudoti ekrano apsaugą? Nenaudojant ekrano apsaugos, stiklas greitai susibraižo. Įbrėžimai ne tik atrodo ne estetiškai,  tačiau ir sumažina įrenginio perpardavimo vertę, kai norisi atnaujinti. Ekrano apsauga telefoną apsaugo nuo įbrėžimų, kritimų, tačiau norint ją įsigyti, verta žinoti keletą aspektų.

Jeigu internete ieškosite ekrano apsaugos, greičiausiai būsite priblokšti dėl rezultatų gausybės. Prekių ženklų, tipų ir kainų tiek daug, kad gali būti sunku išsirinkti. Laimei, ekrano apsaugas paprastai galima suskirstyti į keletą tipų, iš kurių kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų.

Ar tikrai reikia ekrano apsaugos?

Įbrėžimai ant telefono ekrano gali atsirasti jam prisilietus prie raktų ar kitų aštresnių daiktų. Taip pat padėjus ant kitų kietų paviršių. Jie nebus gilūs, bet jie tikrai atsiras. Šie įbrėžimai greičiausiai atsiranda dėl smėlio ir kitų dalelių, kuriose yra kietų mineralų, tokių kaip kvarcas ir topazas. Bet koks objektas, kietesnis už ekraną, jį subraižys.

Taigi taip, ekranas vis tiek gali būti subraižytas. Ekrano apsauginės plėvelės nėra tobulos, tačiau jos leidžia nesijaudinant įsidėti telefoną į kišenę. Tada, jei ir kai apsauga bus subraižyta, galite ją pakeisti, palikdami tikrą ekraną nesugadintą.

PET yra plastiko rūšis, ekrano apsauginė plėvelė, užtikrinanti mažiausią apsaugą nuo įbrėžimų ir smūgių, tačiau jos yra itin pigios, lengvos ir plonos, todėl yra mažiau matomos uždėjus ant telefono.

Grūdintas stiklas – tai yra ekrano apsauga, kuri yra tvirtesnė, labiau apsaugo nuo įbrėžimų ir kritimo. Stiklas yra šiek tiek brangesnis nei plėvelė. https://www.tavotel.lt/ siūlo įperkamas stiklo apsaugas.  Be to, grūdintas stiklas apsaugo ne tik nuo įbrėžimų ar smūgių, tačiau turi ir daugiau funkcijų –privatumas ar apsauga nuo akinimo.

Nano skystis. Šiomis dienomis rinkoje taip pat rasite skystų ekrano apsaugų, kur tikinama, kad galite apsaugoti telefoną tiesiog nuvalydami ekraną specialiu tirpalu ir tada jį nupoliruodami. Nors skystis gali suteikti papildomos apsaugos, sluoksnis yra toks plonas, kad gali atsirasti stiprių įbrėžimų.