7 būdai, kaip būti stilingesnei

1. Ieškokite įkvėpimo

Tai yra mano geriausias patarimas. Ieškokite jo! Tapkite patyrusia jums patinkančių drabužių stebėtoja – stebėkite „Pinterest“, „Instagram“, mados žurnalus, prekių ženklų svetaines, mados tinklaraščius, stilingų moterų, kuriomis žavitės, įvaizdžius. Būkite atidžios, treniruokite akį. Tada mėgdžiokite jums patinkančius įvaizdžius, o tai yra naudinga kūrybinė technika ugdant stiliaus suvokimą. Tai verčia jus atkreipti dėmesį į smulkmenas ir galiausiai ilgainiui padeda pačioms susikurti savitą išvaizdą.

2. Turėkite didelį vaidrodį

Didelis veidrodis yra tarsi jūsų eskizų knygelė – taip žaiskite su skirtingomis proporcijomis, spalvomis ir tekstūromis, pasipuoškite aksesuarais ir tapkite savo asmenine stiliste. Norint gerų rezultatų, pirmiausia investuokite į viso ūgio veidrodį. Tokiu būdu matysite save visu ūgiu ir išvengsite klaidų, susijusių su viso kūno nematymu. Kai viską matysite vienoje vietoje, bus lengviau planuoti savo įvaizdžius.

3. Išeikite iš savo komforto zonos

Savito stiliaus kūrimas gali užtrukti daugelį metų. Nebijokite klysti ir išbandykite naujus dalykus, kad būtumėte nuolat atsinaujinanti! Geras iššūkis yra užeiti į parduotuvę, iš kurios manote, kad niekada nieko nepirktumėte, ir pabandyti sukurti aprangą iš jų turimo asortimento. Žaiskite su spalvomis, raštais, tekstūromis, aksesuarais ir siluetais kaip atspirties tašku. Drabužių parduotuvės Vilniuje tikrai padės jums susikurti unikalų įvaizdį.

4. Atkreipkite dėmesį į proporcijas

Proporcijos yra labai svarbios kuriant estetinę harmoniją įvaizdyje. Dėvėti drabužius, kurie tinka jūsų kūno formoms, yra gera pradžia. Jei norite žaisti su įspūdingu drabužiu, per dideliu oversize tipo drabužiu (šiuo metu tai labai madinga) ar neįprastos formos palaidine – derėtų pirmiau pasidomėti, kas šiuo metu madinga ir, žinoma, pasimatuoti.

5. Peržvelkite savo spintą

Praleiskite lietingą šeštadienį inventorizuodamos, ką turite savo spintoje. Dėl to išpardavimų ir madingų kūrinių žavesys bus daug mažiau patrauklus, kai žinosite, ką turite savo spintoje. Žinokite savo drabužių spintos spragas, kad gavusios žinutę apie mėgstamo daikto išpardavimą, žinotumėte, ar praktiška būtų jį įsigyti ar jau turite keletą spintoje. Su batais yra kiek kitaip. Jų reikia turėti visokių ir daug, kad nedėvėtumėte vienų ir tų pačių. Batams reikia duoti pailsėti, taip išlaikysite juos kiek įmanoma ilgiau. Moteriškų batų parduotuvės tikrai turi ką pasiūlyti, tad pirmyn apsižvalgyti.

6. Biudžeto klausimas

Atlikę inventorizaciją pagal 5 patarimą, sudarykite amžinai stilingų, iš mados neišeinančių ir sezoninių pagrindinių dalykų sąrašą, kurių, jūsų manymu, jūsų drabužių spintai gali trūkti ir artimiausiu metu prireikti. Apsvarstykite galimybę atidėti kai kuriuos daiktus iš savo spintos inventoriaus, kurie nebetelpa arba kurių tiesiog nebenešiojate, nes jie morališkai atsibodę arba išėję iš mados, kad galėtumėte parduoti (arba atiduoti), tada panaudokite gautas pajamas naujiems pirkiniams.

7. Būkite gera sau

Mada yra turbūt vienintelis „menas“, kur mūsų kūnas yra drobė. Būkite menininkė. Išmokite nešioti drabužius, kurie puikiai pabrėžia jūsų kūno tipą, o ne jį slepia, ir išlikite smalsios bei žaismingos žaisdamos su proporcijomis, spalvomis ir drabužių dalimis, su kuriomis jaučiatės gerai. Svarbiausia, nepamirškite savęs, mylėkite save ir pamatysite kaip tai pakeis jus į gerąją pusę.