Ką padovanoti paaugliui?

Ieškant dovanos geriausia atsižvelgti į dovanos gavėjo pomėgius bei gyvenimo būdą. Tai bene geriausias sprendimas, jei norite, kad dovana būtų įvertinta. Ne išimtis ir paaugliai. Nors atrodo, kad šiuolaikinis jaunimas dievina tik išmaniuosius prietaisus, visgi jų domėjimosi laukas kur kas platesnis. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, kuo dovanos gavėjas paprastai užsiima bei kuo domisi.

Aktyvaus laisvalaikio gerbėjui

Jei paauglys dievina aktyvų laisvalaikį, tuomet dovanų spektras neįtikėtinai platus. Šiltuoju metų laiku sužavės vandens pramogos, daugeliui patiks ir auto bei moto pramogos (pavyzdžiui, kartingai), taip pat dažasvydis, jodinėjimas, ypač smagus laikas laukia nuotykių parkuose.

Adrenalino mėgėjui

Jei dovanos ieškote paaugliui, kuris neabejingas adrenalinui, tai dovanos žvalgykitės tarp oro pramogų: nuo skrydžio oro balionu iki skrydžio parasparniu ar šuolio parašiutu. Adrenalino nemažai pasisemti galima ir atrakcionų parkuose.

Technologijas dievinančiam

Jei dovana reikalinga paaugliui, kuris daug laiko praleidžia naudodamasis išmaniaisiais įrenginiais, tai tikrai įvertinta dovana bus naujas išmanusis telefonas, tobulai tiks ir  planšetiniai kompiuteriai, galingi stacionarūs žaidimams skirti kompiuteriai, taip pat kompiuterių priedai, planšetės, dronai, išmanieji laikrodžiai, išmaniosios apyrankės ir pan.

Melomanui

Jei dovanos gavėjas nuolat paniręs į muziką, tai nereikia ilgai svarstyti, kokio tipo dovana bus pati geriausia. Įteikite belaidę garso kolonėlę, kokybiškas ausines ar pan. O galbūt paauglys vintažo gerbėjas? Tuomet plokštelių grotuvas neabejotinai atras vietą jo širdyje.

Aistra – fotografija?

Paauglystėje neretas vaikinas ar mergina susidomi fotografija. Jei kaip tik tokiam paaugliui dovanos žvalgotės, atkreipkite dėmesį į aukštos kokybės nuotraukas darančius telefonus, taip pat fotoaparatus. O galbūt fotografija dar tik pradėjo žavėti? Tokiu atveju tobula dovana bus fotografijos kursai.