Plaukų priežiūra žiemą: ką svarbiausia žinoti?

Nors žiemos sezonas daugeliui asocijuojasi su šventėmis ir smagiomis pramogomis, tenka pripažinti, jog stingdantis šaltis ir sausas patalpų karštis gali būti kenksmingi mūsų plaukams. Visgi, neturėtumėte leisti, jog dėl nukritusios oro temperatūros suprastėtų Jūsų plaukų būklė. Jei įsiminsite kelis svarbiausius patarimus ir kruopščiai atsirinksite produktus, su šiais iššūkiais tikrai pavyks susidoroti. Dalinamės žingsniais, kuriuos turėtumėte pritaikyti pirmiausiai.

Suteikite plaukams drėgmės

Būtent jų išsausėjimas šaltuoju sezonu yra kone didžiausia ir dažniausia problema, su kuria mums reikia susidurti. Norėdami jos išvengti, turėtumėte daugiau dėmesio skirti plaukų drėkinimui – ypač tuomet, kai renkatės tokius produktus kaip šampūnai ar kondicionieriai. Vienas geriausių derinių būtų drėkinantis šampūnas ir maitinantis kondicionierius – tuomet Jūsų plaukams nepritrūks jokių svarbių medžiagų. Visgi, kai kurie produktai, pavyzdžiui, L‘Oreal šampūnai, neretai gali pasiūlyti net kelias skirtingas funkcijas, tad šaltuoju sezonu Jums neteks ieškoti kompromisų norint apsaugoti spalvą ar suteikti plaukams daugiau blizgesio bei tvirtumo.

Dažniau plaukus palepinkite

Bent kartą per savaitę reikėtų panaudoti plaukų kaukę – jos gali maitinti, atkurti, sutvirtinti plaukus ar suteikti jiems kitokios naudos, tad galėsite pasirinkti tokią, kuri labiausiai tinka būtent Jūsų atvejui. Kaukę dažniausiai pakanka palaikyti keliolika ar kelias minutes, tačiau jei dažniau jas įtrauksite į rutiną, pavyks pasiekti akivaizdžių rezultatų.

Panašiems tikslams yra naudojami ir plaukų aliejai, kuriuos galima tepti ant sausų arba drėgnų plaukų. Taip pat verta pagalvoti ir apie ampulių naudojimą: jos gali būti skirtos slenkantiems, sausiems ir pažeistiems plaukams. Jei nei vieno iš šių produktų dar nenaudojate, vertėtų pasitaisyti: jei plaukai bus dažniau lepinami, žiemos šalčius jiems seksis atlaikyti kur kas paprasčiau.

Venkite karščio

Šiuo atveju kalbama ne tik apie įvairiausių plaukų formavimo priemonių naudojimą, bet ir apie karštą vandenį – jei įprasite galvą plauti vėsesniame vandenyje, plaukai Jums padėkos. O jeigu vis tik naudosite džiovintuvą, plaukų garbanojimo ar tiesinimo žnyples, nepamirškite įsigyti ir nuo karščio saugojančių kremų ar purškiklių – žala tuomet bus kur kas mažesnė.

Rinkitės tik kokybiškas priežiūros priemones

Šis patarimas yra aktualus ištisus metus – kokybiškos, naudingomis medžiagomis papildytos plaukų priežiūros priemonės visuomet visapusiškai pasirūpins Jūsų plaukais. Norėdami surasti tokius produktus, turėtumėte atkreipti dėmesį į prekinį ženklą – pavyzdžiui, itin daug dėmesio visuomet susilaukia kompanijos L‘Oreal produkcija, kuri turėtų Jums būtų gerai pažįstama. Kiekvienas jos produktas yra labai kruopščiai apgalvotas – net ir L‘Oreal plaukų dažai yra kuriami taip, kad ne tik leistų džiaugtis nauja spalva, bet užtikrintų jų apsaugą ir būtų kaip įmanoma saugesni. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Atkreipę dėmesį į šiuos patarimus, galėsite būti tikri, jog žiemos šalčiai Jūsų šukuosenos žavesiui neigiamos įtakos nepadarys. Nors teks įdėti šiek tiek pastangų, visos jos turėtų pasiteisinti su kaupu.