Kokią kepsninę rinktis?

Daugeliui šiltasis sezonas asocijuojasi su laimingųjų valandų vakarėliais, kurių pagrindą sudaro neabejotinai skaniausi barbekiu patiekalai. Tačiau norint nustebinti draugus nauju šedevru, labai svarbu pasirūpinti, kad kepsninės (ar net rūkyklos) kokybė būtų aukšta ir atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Jei jūsų netenkina šiuo metu naudojami produktai, pats metas ieškoti naujų produktų – vadovaudamiesi šiais patarimais nesunkiai apsispręsite, kokią kepsninę pirkti.

Pagal naudojamą kurą kepsninės rūkyklos skirstomos į šias rūšis:

  • Elektrinės kepsninės labiau tiks tiems, kurie planuoja laiką leisti kieme, sode ar kitose vietose, kur šalia yra elektros lizdai. Šio tipo modeliai taip pat yra maži ir išskirtiniai, o kepsninės kepsninės valymas nereikalauja jokių pastangų – naudojant šį gaminį niekada nebus per daug problemų.
  • Nors dujinis grilis yra didesnis, tačiau turi ir privalumų. Jų užsidegimo procesas itin paprastas, greitai įkaista, leidžia įvairias temperatūras, todėl valgydami daržoves galite valgyti mėsą.
  • Anglies kepsninės gamybai prireiks daugiau laiko, tačiau džiugins malonus dūmo aromatas ir sodrus skonis. Jų priežiūra taip pat atims daug jūsų brangaus laiko, todėl galėsite sutelkti dėmesį į gamybos procesą!

Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokios medžiagos kepsninė pagaminta

Nors medžiagų yra tikrai daugiau, šios yra bene labiausiai paplitusios:

  • Keramikinės kepsninės pasižymi ypač geru termoizoliaciniu efektu: visa šiluma perduodama kepiniams, todėl nereikia jaudintis dėl puikaus skonio. Be to, tokių gaminių tarnavimo laikas yra ypač ilgas, tačiau aptikus įtrūkimų reikėtų kuo greičiau juos pašalinti.
  • Nerūdijančio plieno grotelės laikomos viena iš aukščiausios kokybės grotelių – ši parinktis gali atlaikyti net labai aukštą temperatūrą. Jei grotelės (su dangteliu arba be jo) pagamintos iš 304 standarto plieno, galite tikėtis išskirtinės kokybės.
  • Plieninės kepsninės tapo viena populiariausių kepsnių be jokios priežasties: jei plieno sluoksnis bus pakankamai storas, artimiausius kelerius metus jūsų grilis bus naudojamas patikimai.

Pagalvokite, kiek vietos galite kepsninei skirti

Nors tai gal ir nėra svarbiausias dalykas, atidžiau pažvelgus į įvairias kepsnines greitai paaiškės, kad jų dydžiai labai skiriasi. Jei šią prekę atsinešite į gamtą, dydis nebus toks aktualus, tačiau jei nuspręsite rinktis nuolatinę kepsninės vietą, būtinai pagalvokite, kiek vietos galite skirti – taip išvengsite nesusipratimų ir būtinų išorinių pokyčių. Rinkitės kitus priedus, jei tiksliau, pirmiausia atkreipkite dėmesį, kokie kepsninės įrankiai ar kiti elementai yra komplekte, o tada nuspręskite, kokių papildomų priedų jums reikia. Nesvarbu, ar tai būtų grilio žiebtuvėlis, grilis ar grilio gaubtas, visus šiuos priedus rasite Pigu.lt el. Parduotuvėje – čia jų įsigysite itin palankiomis kainomis. Priklausomai nuo gamyboje naudojamų medžiagų, funkcionalumo ir kitų panašių aspektų skirsis ir kepsninės kaina, todėl būtų pravartu iš anksto apsispręsti, kiek ketinate investuoti. Tačiau nepamirškite ir savo asmeninių lūkesčių: jei ieškote kepsninės su rūkykla, tai tikrai nereiškia, kad dėl to teks kur kas plačiau atverti piniginę. Dabar galima rasti daugybę patrauklių įsigijimo sąlygų, todėl derindami poreikius su galimybėmis, nesunkiai rasite Jus tenkinantį kompromisą. Apgalvoję visus šiuos niuansus, nesunkiai nuspręsite, su kokia kepsnine tobulo skonio patiekalais šį sezoną nustebinsite savo draugus. Rinktis tikrai yra iš ko – svarbiausia apsispręsti, ko iš šio gaminio tikitės Jūs! Straipsnyje pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio (parengta tinklaraštininkų), kiekvienu individualiu atveju būtina kreiptis į specialistus. Mėgaukitės nauju pirkiniu ir skania mėsa, kuria galėsite vaišinti artimuosius.