Kokius kamuoliukus skirtus baseinams reikėtų įsigyti, kad jie nesideformuotų?

Kamuoliukai

Kamuoliukų baseinas – tai vaikų itin mėgstama pramoga, kuri skatina daugiau judėti ir lavina smulkiąją motoriką. Natūralu, kad visi tėveliai savo vaikams linki tik paties geriausio, todėl neretai pasvarstoma, kokius kamuoliukus vertėtų pasirinkti baseino užpildui – juk tuomet, jei šiuo baseinuku naudojamasi ganėtinai dažnai, kamuoliukai gali deformuotis. Taigi, kokius baseinų kamuoliukus vertėtų įsigyti?

Rinkitės sertifikuotus produktus

Funnybubbles.lt siūlo įsigyti kokybiškus, sertifikuotus kamuoliukus, kurie yra pritaikyti būtent kamuoliukų baseinams. Šie kamuoliukai gaminami iš patvaraus plastiko, kuris vaikams yra visiškai saugus. Tikrai neverta nerimauti, kad vaikui šokinėjant, ritinėjantis ar kitaip žaidžiant su kamuoliukais gali atsirasti kamuoliukų deformacijų. Šios kompanijos siūlomi baseinų kamuoliukai atlaiko net iki 120 kilogramų apkrovą, todėl kamuoliukų baseiną drąsiai gali išbandyti ir saugusieji.

Saugus kamuoliukų dydis

Niekam ne paslaptis, kad mažiems vaikams yra sunku atsispirti pagundai patikusius daiktus įsidėti į burną. Tai – tarsi galimybė geriau pažinti juos supantį pasaulį, todėl tėveliai turi būti budrūs ir privalo pasirūpinti, kad toks eksperimentavimas nesibaigtų didele nelaime. Gera žinia yra tai, kad baseinų kamuoliukai yra saugaus dydžio – 7 vm skersmens kamuoliuko vaikui nepavyks įsidėti į burną, taigi, pramogos kamuoliukų baseine bus tikrai saugios.

Ar kamuoliukų baseine galima naudoti ir kitus daiktus?

Tai priklausys nuo to, kokias pramogas rinksitės. Jei vaikas nori šokinėti ir „nardyti“ tarp jį supančių žaislų, tokiu atveju geriausia rinktis specialius baseinui skirtus kamuoliukus, o tuomet, jei vaikas renkasi ramesnį žaidimą, kamuoliukų baseiną galima panaudoti ir kitokioms pramogoms. Kamuoliukų baseinas yra gaminamas iš minkšto porolono, todėl į jo sieneles vaikas tikrai negalės susižeisti.

Ką daryti, jei dalis kamuoliukų pasimeta?

Nors specialūs kamuoliukų baseinui skirti kamuoliukai yra atsparūs deformacijoms, tačiau kartais dalis kamuoliukų kažkur pasimeta. Tokiu atveju visada yra galimybė papildomai užsisakyti reikiamą kamuoliukų kiekį – galite įsigyti 50, 100, 150, 200 ar 250 pasirinktos spalvos kamuoliukų.

Kodėl kamuoliukų baseiną verta turėti savo namuose?

Vaikų žaidimų kambariuose taip pat galima rasti kamuoliukų baseinų ar kitų „atrakcionų“, tačiau reikėtų nepamiršti, kad viešose žaidimų vietose ne visada yra tinkamai rūpinamasi vaikams skirtais žaislais, todėl čia susidaro palanki terpė daugintis bakterijoms. Šiandien yra kaip niekad svarbu laikytis visų higienos rekomendacijų, todėl tikrai verta pasvarstyti apie kamuoliukų baseino įrengimą namuose. Rūpintis kamuoliukų baseinu tikrai nėra labai sudėtinga – tereikia reguliariai nuplauti kamuoliukus ir išskalbti nuimamą baseino užvalkalą. Baseino užvalkalą rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje – tokiu atveju užvalkalo spalva ilgiau išliks sodri.

Išsirinkite tinkamiausią kamuoliukų baseiną

Kamuoliukų baseinai gali būti skirtingų dydžių: jis gali būti pritaikytas 1 ar 2 vaikams. Naudotis kamuoliukų baseinu gali įvairaus amžiaus vaikai – ši pramoga yra pritaikyta nuo 6 mėnesių iki 6 metų mažiesiems. Kamuoliukų baseinai gali būti įvairių spalvų, todėl juos galima priderinti ir prie vaiko kambario interjero. Džiugina tai, kad baseinai su kamuoliukais yra parduodami tikrai patraukliomis kainomis, todėl galite būti visiškai ramūs, kad tokia vaikams skirta pramoga nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų.