Kaip teisingai nuimti gelinį lakavimą?

Tikriausiai esate girdėję, kad gelinis lakas gadina nagus, daro juos plonus ir trapius. Tai mitas! Medžiaga nesugadina nagų. Viena iš nagų plokštelės pažeidimo priežasčių yra netinkamas gelio pašalinimas, todėl į šią procedūrą reikia žiūrėti ypač atsakingai.

Gražiai ir gerai atliktas pedikiūras ir manikiūras suteikia moters įvaizdžiui elegancijos, prašmatnumo ir pasitikėjimo savimi. Ne tik ekrano žvaigždės, bet ir visos moterys turi galvoti apie nagų grožį ir sveikatą. Dailioji lytis turi dirbti, tvarkyti namus, auginti vaikus ir puikiai atrodyti.

Ši ilgalaikė danga leidžia pamiršti manikiūrą iki 3-4 savaičių ir sutaupyti daug laiko. Tačiau neišvengiamai ateina momentas, kai dangą reikia pašalinti. Ir tada kyla klausimas, kaip tai padaryti: naudojant aparatą ar specialų skystį. Abu metodai turi tam tikrų niuansų, tačiau aparatūros metodas leidžia tai padaryti greičiau naudojant tinkamą techniką.

Gelinio lako pašalinimas aparatu iš esmės yra dangos pjovimas specialiu manikiūro pjaustytuvu, kuris švelniai ir neskausmingai pašalina gelinio lako sluoksnius. Pašalinimas atliekamas tuo pačiu prietaisu, kaip ir aparatinis manikiūras, naudojami tik kiti antgaliai, daugiau informacijos padės geriau suprasti šį procesą.

Įmanoma tai atlikti ir namuose, bet visada patartina kreiptis į grožio meistrus, kad rezultatas ne liūdintų, o džiugintų.

Kaip negalima pašalinti gelio lako

  • Jokiu būdu negalima gelio nulupti nuo nagų plokštelės paviršiaus, nes tai yra
    rimta trauma nagams. Netyčia kartu su medžiaga galite pašalinti viršutinį nagų sluoksnį, o tai gali lemti jo plonėjimą ir bent jau skausmingų pojūčių atsiradimą kontaktuojant su vandeniu ir įvairiais paviršiais.
  • Negalima dildinti dalinai nulupto gelinio lako dilde. Tokiu atveju jūs taip pat
    rizikuojate nupjauti viršutinį nago sluoksnį ir jį sugadinti.