Bevieliai pakrovėjai. Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Belaidžiai pakrovėjai įgijo populiarumą tarp išmaniųjų telefonų naudotojų prieš kelis metus. Pirkėjai suprato, kad tokio tipo įkrovikliai yra itin patogūs ir galima išvengti tų nemalonių momentų, kai matome, kad laidas tuoj suplyš. Maža to, naudojant tokį telefono krovimo būdą galime kur kas greičiau įkrauti savo įrenginius. Visgi, esant tokiai didelei pasiūlai rinkoje tikrai nėra lengva suprasti, kokį įkroviklį rinktis.

Telefonų gamintojai šiuo metu jau kuria tik tokius telefonus, kuriuos būtų galima pakrauti belaidžiu būdu. Šiai funkcijai tobulėjant kasmet, suprantama, kad geriau rinktis kuo kokybiškesnį pakrovėją, kuris galėtų tarnauti mums ne vienerius metus ir niekaip nepakenktų mūsų išmaniajam.

Atkreipkite dėmesį į šiuos tris dalykus:

1. Prekės ženklas

Išmanusis telefonas yra brangus įrenginys, kurio, dažniausiai, neperkame kas kelis mėnesius. Būtent todėl, verta investuoti į kokybiško prekės ženklo pakrovėją, kad išmaniojo baterija nesigadintų ir tarnautų jums ilgai. Maža to, skirtingi prekės ženklai stipriai konkuruoja tarpusavyje, tad tikrai galite rasti kokybišką įkroviklį už gerą kainą.

2. „Qi“ pakrovėjas

„Qi“ yra dažniausiai naudojamas belaidžių pakrovėjų standartas, pripažintas kaip vienas geriausių visame pasaulyje. Pakrovėjo ir telefono standartas turi sutapti, nes kitu atveju funkcijos tiesiog neveiks. „Qi“ dažniausiai yra naudojamas populiariausių gamintojų telefonams, tokiems kaip Apple bei Samsung.

3. Galingumas

Prieš pirkdami bevielį pakrovėją, atkreipkite dėmesį į jo galingumą. Kuo didesnis bus galingumas, tuo greičiau bus pakrautas jūsų išmanusis įrenginys. Naujausias „Qi“ standartas leidžia tiekti iki 15 vatų, nors daugelis telefonų gali pakelti tik 7,5 vatų. Visgi, išmanieji tik tobulės, tad ateityje galėsite panaudoti net ir tokį galingą pakrovėją.