Bagažų tipai jūsų kelionėms

lagaminai

Kelionės prasideda! Greitu metu vėl žmonės pradės keliauti nestabdomi karantino apribojimų. Tad reikėtų atnaujinti bagažą, kad kelionės metu būtų patogu bei lengva susikrauti daiktus ir vykti į lėktuvą ar greitai patekti į kelią. Turint tiek daug skirtingų funkcijų bei stilių, gali būti iššūkis nuspręsti, kuris bagažas jums labiausiai tinka. Prieš išrirenkant bagažą naudinga būtų pagalvoti apie tai, kur ir kaip vykstate bei ką planuojate nuvykę veikti.Todėl pateikiamos bagažo rūšys ir jų išskirtinumai, kurios padės apsispręsti, jums labiausiai tinkantį.  

Lagaminai

Akivaizdus šio bagažo, privalumas yra tai, kad labai lengva juos transportuoti per oro uostą ir lygiomis gatvėmis bei šaligatviais. Šio tipo bagažas suprojektuotas tradiciniams keliautojams, galima matyti oro uoste daug žmonių pasirinkusius lagaminus. Jie yra įvairių dydžių ir paprastai pasižymi tvirta konstrukcija, pritaikyta bagažo transportavimo sistemoms. Paprastai jie geriausiai tinka verslo kelionėms, šeimos vizitams, kelionėms su mašina bei kelionėms į miestus. Jei jūsų kelionėms dažnai reikia labai įvairios aprangos, lagaminas yra protingas būdas viską sudėti. Keliautojai, kurie neapsikrauna su daug daiktų lagaminas gali būti netinkamas pasirinkimas, kadangi neužpildo viso bagažo. Lagaminai yra puikus pasirinkimas nuotykių kelionėms, reikalaujančioms didelių daiktų kiekio.

Kelioniniai krepšiai

Yra keli tipai kelioninių krepšių: krepšiai, kuriuos užsimetate per petį ir krepšiai turintys ratukus bei ištraukiamas rankenas. Pagrindinis šių krepšių privalumas, lyginant su kitais bagažais, yra paprastas jų dizainas. Jie yra lengvai naudojami ir paprastai turi vieną didelę erdvę daiktams ir drabužiams pakuoti. Žinoma, tai gali būti trūkumas, jei esate žmogus mėgstantis labai organizuotą erdvę, kuriam reikia atskirų kišenių ir skyrių, kad būtų viskas savoje vietoje. (Vienas iš būdų išlikti organizuotam su kelioniniais krepšiais — susikrauti daiktus į kelionės kubus arba įdėti į maišus.) Krepšių yra įvairių dydžių: nuo kompaktiškų rankinių krepšių, kurių talpa yra 20–30 litrų ir kurie talpins savaitgalio drabužius, iki masyvių krepšių, kuriuose telpa 100 ir daugiau litrų nuotykiams, kuriems reikia daugybės daiktų. Tradiciniai krepšiai be ratukų gali atrodyti senamadiški, atsižvelgiant į tai, kad ratai palengvina daiktų transportą, tačiau kelionėms į atokias vietas su duobėtomis, neasfaltuotomis gatvėmis ratai suteiktų nepatogumų. Krepšiai yra ne tik lengvesni, bet ir lankstesni už lagaminus, todėl juos lengviau įsimesti į automobilių galus, ar pakrauti ant stogo bagažinės. Kelioninius krepšius taip pat lengviau laikyti (jie be standžių dalių, todėl jie sulankstomi lengviau ir užima mažiau vietos). Jie yra puikus pasirinkimas alpinistams bei nuotykių ieškotojams.

Kuprinės

Kuprinės puikiai tinkamos kelionėms, kur bagažas su ratais yra netikslingas: žvyruotose, akmenimis grįstose gatvėse, laiptuose ir kitoje nelygiose vietovėse. Kalbant apie jų dėvėjimą ir teikiamą paramą, kuprinės turi specifinių kelionių funkcijų, tokių kaip organizacinės kišenės, paslėpti klubo ir pečių diržai bei įmontuotos saugos funkcijos, pavyzdžiui, užrakinami užtrauktukai. Jie idealiai tinka keliautojams, norintiems būti labai judriems ir turėti galimybę viską nešiotis ant nugaros.