TOP 5 automobilio aksesuarai, kuriuos turi turėti kiekvienas

shutterstock_1318541735_meitu_52

Išgirdus šią temą, neretam tikriausiai prieš akis iškyla tie garsieji galvą linguojantys šuniukai. Beje, nostalgijos vedini ir dabar šiuos galite įsigyti: juk, kaip sakoma, skonis neturi draugų! Tačiau mes šį kartą apžvelgsime kitų šiandien populiarių automobilio aksesuarų TOP 5‘tuką, atliekančių praktinę ir/arba estetinę funkciją.

Automobilio kvapas

Tai neabejotinai yra vienas iš didžiausių favoritų tarp automobiliams skirtų aksesuarų, ne tik puošiantis salonas, bet ir pripildantis šį pasirinkto aromato! Tai – tarsi barbė devyndarbė, atliekanti 2 in1 funkciją! Tiesa, jei jūsų akys jau yra tapusios „alergiškomis“ vadinamojo tradicinio, eglutės formos automobilio kvapukams (ir kas per mada, po velnių, užuot pakeitus išsivadėjusį nauju, palikti šį kaboti, taip kaupiant savotišką kolekciją!) , turime džiugią naujieną: pastarųjų asortimentas, tiek dizaino, tiek aromato prasme, gerokai turiningesnis. Aromatų karaliaus „Odoro“ siūlomas automobilio kvapas „supakuotas“ į stilingą kortelę, dvelkiančią nuostabiausiu kvapu, kurio asortimentas patenkins net pačios išrankiausios uoslės savininkus. O kvapo suderinamumas su vairuotojo simpatijomis, kalbant apie šį aksesuarą, yra itin svarbu. Maloniai dvelkiantis aromatas sukels teigiamas emocijas, taip paversdamas kiekvieną kelionę dar malonesniu įvykiu! Beje, kalbant apie „Odoro“ automobilio kvapus, šie gali būti pavadinti daugkartiniais. Įsigijus purškiamą kvapą ir išpurškus šiuo kortelę, pastaroji ir vėl skleis nuostabiausią aromatą.

Automobilio pakabukas

Jei po veidrodėliu kabančio automobilio kvapo nepakanka, papildomai galite įsigyti ir norimą pakabuką.  Pakabukas – rožančius, kuris, kaip turbūt tikima, kiekvienos kelionės metu turėtų saugoti automobilio ekipažą nuo nelaimių – vienas populiariausių variantų (beje, net ir tais atvejais, kai transporto priemonės savininko gyvenimas su religija gerokai prasilenkia…). Tačiau apstu ir kitų automobiliams skirtų pakabukų alternatyvų, iš kurių galite pasirinkti priimtiniausią, gražiausiai atrodantį ar jus tam tikra prasme atspindintį variantą. Vengiantys masinės gamybos, dažname automobilyje matomų pakabukų, turėtų rinktis iš rankų darbo aksesuarų asortimento.

Automobilio lipdukas

Vieni automobilio lipdukai, klijuojami ant konkrečios transporto priemonės vietos, numatytos KET reikalavimuose, informuoja apie situaciją, aktualią kartu dalyvaujantiems eismo dalyviams (pavyzdžiui, dygliuotų padangų, besimokančiojo ar „žalio“ vairuotojo ženklas ir panašiai), tuo tarpu kiti, dažnai – originalesnio, crazy formato, atlieka estetinę funkciją, suteikia išskirtinumo, o kartais net ir šokiruoja. Populiariausi tokių formaliai nebūtinų, tačiau daugelio vairuotojų mėgstamų lipdukų, išduoda vairuoto palankumą savo tautybei (viskas, kas susiję su tautine simbolika), krepšinio komandai, įspėja apie vairavimo ypatybes, kartu keliaujančius vaikus ir panašiai. Šių lipdukų maketavimu ir gamyba užsiimantys asmenys gali išpildyti visus vairuotojo norus. Aišku, svarbiausia, jog noras paversti savo transporto priemone išskirtine netaptų galimybe įžeidinėti kitus eisme dalyvaujančius asmenis.

Telefono laikiklis

Primename, jog naudotis mobiliuoju telefonu sėdint už automobilio vairo – draudžiama. Aišku, tai nereiškia, jog, vairuodami, turite likti be ryšio. Galimybę kalbėti ar naudoti telefoną kaip GPS navigaciją, suteikia laisvų rankų įrangą bei telefono laikikliai. Pastarųjų pasirinkimas rinkoje šiandien labai platus, tad galima išsirinkti ne tik praktiškiausią, bet ir estetiškiausią variantą.

Automobilio kilimėliai

Vairuotojai, kuriems itin svarbu, kaip atrodo jų „ratai“, neretai linkę pakeisti tam tikrus automobilio priedus, kurie jau yra komplektacijoje, pagal savo individualius pageidavimus. Tad, pavyzdžiui, ir toks eilinis daiktas kaip automobilio kilimėliai galima tapti svarbia detalę, kuriant savitą automobilio salono interjerą.