Vėriniai iš karolių – tai naujos populiarumo bangos sulaukęs mados atributas

karoliai - veriniai

Mados ekspertai teigia, kad šiemet vėriniai iš karolių bus vieni populiariausių stiliaus akcentų. Net ir tuomet, jei aklai nesivaikote madų, ir prasidėjus naujam sezonui nesvarstote apie savo garderobo atnaujinimą, tikai verta pagalvoti apie naujų papuošalų įsigijimą. Tam jums nereikės pernelyg didelių išlaidų, o turėdami naujų aksesuarų galėsite susikurti dar įmantresnių stiliaus derinių. Vėriniai iš karoliukų gali būti derinami prie labai įvairios aprangos, todėl jums nereikės svarstyti, kada tokius papuošalus galėsite pritaikyti kasdienybėje. Karolių vėrinių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl palanku pasidomėti, kokie jų šiemet laikysis mados top‘uose.

Kokios vėrinių spalvos bus pačios madingiausios?

2021 metų madingiausiomis spalvomis įvardijamos geltona ir pilka, tačiau papuošalų atspalviai gali būti labai įvairūs. Prie šių spalvų drabužių puikiai derės akmenų ir metalo spalvos, kurias tikrai bus nesunku priderinti. Renkantis papuošalus dažniausiai nesivadovaujama vien tik tuo metu vyraujančiomis mados tendencijomis: tikėtina, kad pasirinktais aksesuarais bus puošiamasi ne vienerius ir ne dvejus metus, todėl visada naudinga rinktis tokius vėrinius, kurių spalvos yra ganėtinai neutralios ir derančios prie įvairių atspalvių aprangos. Net ir tuomet, jei nuspręsite įsigyti geltonos ar pilkos spalvos papuošalų, tikrai neverta nerimauti, kad praėjus vos vieneriems metams jie nebus madingi: patinkančių spalvų aksesuarais galima puoštis visada!

Kokie akmenys puikuosis mados top’uose?

Mados ekspertai įvardija kelis pagrindinius akmenis, iš kurių pagaminti papuošalai bus patys madingiausi. Tai – akvamarinas, larimaras, topazas ir turkis. Iš šių akmenų pagaminti papuošalai puikiai dera su platina, baltuoju  auksu, sidabru ar kitais metalais. Kai kurie juvelyrikoje naudojami akmenys niekuomet neišeina iš mados – tai rubinas, safyras ir smaragdas. Taip pat galima drąsiai trinktis perlų vėrinius: tokie papuošalai šiemet taip pat vyrauja madų top‘uose. Renkantis papuošalų akmenis dėmesys neretai krypsta ir į tai, kas labiausiai tinka konkrečiam Zodiako ženklui: Avinas gali rinktis rubiną, safyrą ar ugninį opalą, Jautis – smaragdą, turkį ar turmaliną, Dvyniai – samaninį agatą, peridotą ir turkį, Vėžys – perlus, smaragdą ar rožinį kvarcą, Liūtas – rubiną ir Saulės akmenį, Mergelė – safyrą  ir topazą, Svarstyklės – koralą, topazą ir turkį, Skorpionas – oniksą, rubiną ir dūminį kvarcą, Šaulys – topazą ir turkį, Ožiaragis – dūminį kvarcą ir juoduosius perlus, Vandenis – turkį ir safyrą, Žuvys – ametistą, perlus ir turkį. 

Svarbiausi mados hitai

Vėriniai iš karolių – tai vienas iš kelių svarbiausių šių metų mados hitų, tačiau taip pat vertėtų paminėti ir kelias kitas mados tendencijas, kurios šiemet taip pat bus labai aktualios. Tai – perlai, kurie anksčiau buvo siejami su klasika, tačiau dabar jie bus „komponuojami“ ir modernaus dizaino vėriniuose. Taip pat bus itin madingos masyvios grandinės, kurios gali būti bet kokios metalo spalvos. Yra viena svarbi sąlyga: tokios grandinės turi būti derinamos su smulkių akmenėlių karoliukais. Dar vienas mados hitas – tarsi iš močiutės skrynios ištrauktos sagės, kurios turi būti pakankamai masyvios, sidabro ar aukso spalvos, puoštos įvairiais akmenimis. Tokius aksesuarus galima derinti praktiškai prie bet kokios aprangos – net ir prie kasdieniško megztuko ar palaidinės!