Nuo ko priklauso skaldos kaina?

image1 (2)

Būtų galima išvardinti kone dešimtis priežasčių, kodėl skalda yra vienas iš tų pirkinių, į kurį verta investuoti. Skalda puikiai tinka įvairioms teritorijoms, pradedant itin jaukiu kiemeliu ar sodu ir užbaigiant erdviomis verslo teritorijomis; be to, užtikrinamas ne tik itin dekoratyvus vaizdas, bet ir labai ilgas tarnavimo laikas, o priežiūra, kurios prireiks būtent šiam aplinkos elementui, yra labai minimali. Tačiau ir tai dar ne viskas – nusprendę tam tikrą teritorijos dalį padengti dekoratyvine skalda, aplinkoje išvengsite ir piktžolių, tad sutaupysite laiko. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad tuos žmones, kurie dar tik planuoja įsigyti šio elemento, domina ne tik priežiūros ar tarnavimo klausimai, bet ir tai, kokia yra skaldos kaina. Atsakant į šį klausimą, verta akcentuoti, kad iš tiesų skaldos kainos yra labai įvairios Taigi, aptarkime svarbiausius elementus, kurie ir lemia tokią didelę įvairovę. 

Skaldos dydis

Vienas iš veiksnių, turinčių įtakos skaldos kainai, yra jos dydis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad paprastai mažesnė skalda kainuoja šiek tiek brangiau, nes jos pagaminimas reikalauja daugiau išlaidų. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad smulki dekoratyvinė skalda atrodo kur kas estetiškiau ir puikiai tinka itin įvairioms teritorijoms.

Skaldos spalva

Tačiau ir tai dar ne viskas – jei tik pažvelgsite į galimus pasirinkimus, netruksite pastebėti, kad galima įsigyti itin įvairių spalvų skaldos. Kai kurių pasirinkimų spalva yra natūralaus akmens, tačiau taip pat galite įsigyti ir geltonos, oranžinės ar raudonos spalvos skaldos. Ir nors tokie ryškūs pasirinkimai atrodo kur kas estetiškiau nei natūrali akmens spalva, verta akcentuoti, kad jie dažnu atveju yra ir šiek tiek brangesni.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad skaldos kaina priklauso nuo įvairių priežasčių, tačiau bene svarbiausi yra dydis bei spalva – kuo mažesnių matmenų yra skaldos gabalėliai ir kuo ryškesnių (nenatūralių) spalvų, tuo daugiau gali tekti už tai mokėti. Bet kokiu atveju, svarbu pridurti, kad pinigai, kuriuos įsigysite jai įsigyti, tikra neturėtų būti vadinami išlaidomis, tai – puiki investicija, norintiems gyventi gražiai, praktiškai bei taupyti savo laiką.