Sportbačių priežiūros ABC

Sportbaciai URL

Kasdien nešiojate sportbačius? Tokiu atveju jiems reikia skirti šiek tiek priežiūros. Natūralu, kad jeigu ji bus reguliari – pačios priežiūros nereikės daug.
Tiesa, pirmiausia reikia rasti tinkamą avalynę ir tik tokiu atveju ji Jums tarnaus ilgai. Kitu atveju skirkite tos priežiūros kiek tik norite, deja, rezultatas nebus tenkinantis. Paieškas siūlome vykdyti naudojantis virtualaus pasaulio teikiamais malonumais. Sportiniai batai internetu yra labai įvairūs, kokybiški, tačiau ką daryti, kad jie tarnautų kuo ilgiau?
1.      Net ir nauji batai turi būti impregnuojami. Tai yra būtina taisyklė, kurią daugelis pamiršta. Deja, dėl to batai tarnauja kur kas trumpiau. Impregnavimui, žinoma, reikia pirkti specialias priemones, kurios dažnai parduodamos tose pačiose prekybos vietose kaip kad ir avalynė.
2.      Sportiniai batai nėra lepūs, tačiau skyrus jiems šiek tiek dėmesio, elgiantis su jais švelniai – batai Jums tarnaus kur kas ilgiau. Svarbiausia – ne tik savo funkcionalumu, tačiau būtent estetika.
3.      Sportbačiai dažniausiai būna gaminami iš medžiagos, tačiau galima rasti net ir odinių. Kad ir koks audinys – svarbiausia yra nelaukti, kol dėmė bus labai didelė arba kol ji įsigers. Štai todėl pamačius nešvarumus – negalima ignoruoti, juos reikia kuo skubiau pašalinti. Geriausia, žinoma, specialiomis priemonėmis, kurios skirtos tam tikro audinio valymui bei priežiūrai.
4.      Baigus plauti labai svarbu, kad batai tinkamai išdžiūtų. Tik tada juos galima avėti. Taip pat reikia atsiminti, kad džiovinti reikia natūraliai. Tai reiškia, kad nei džiovyklė, nei radiatorius – nėra geras pasirinkimas. Jeigu leidžia galimybės – džiovinkite lauke.
5.      Jeigu turite ne vienerius sportinius batelius – nuostabu. Siūlome juos kuo dažniau keisti. Ir kiekvieną kartą, kai tik grįžtate namo – nuvalyti, padėti saugiai, kol jie vėl bus reikalingi.
6.      Galiausiai, nors sportbačiai nėra lepūs, tačiau plauti juos skalbimo mašinoje yra labai blogas pasirinkimas. Tiesiog taip sugadinamas audinys, deja, batai labai dažnai deformuojasi.
Šios taisyklės turėtų Jums padėti tinkamai rūpintis batais ir tuo pačiu užsitikrinti, kad jie kuo ilgiau Jums tarnautų.