Plaukų džiovintuvas: 5 esminiai pasirinkimo kriterijai

Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovinimas moterims, kurios turi ilgus plaukus – tikras vargas, tad nieko keisto, kad daugelis perka džiovintuvus, kurie padeda ne tik greičiau išdžiovinti plaukus, tačiau ir šio įtaiso pagalba formuoti norimą šukuoseną.

Tiesa, plaukų džiovintuvai yra tokie įvairūs, kad rasti labiausiai tinkamą, tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų plaukų poreikius – gana sunku. Tam pateiksime Jums 5 patarimus, kuriais dalinasi specialistai turintys ne vienerių metų patirtį plaukų formavimo darbuose.

1. Galingumo vertinimas

Plaukų džiovintuvo galios vertinimo ribos yra labai plačios. Galima rasti tiek kompaktiškus, kurie dažniausiai naudojami kelionėse, yra negalingi ir tuo pačiu rasti tokius, kurie tinkamai profesionaliam naudojimui. Dažniausiai galingumas siekia apie 200 W ir tokio varianto puikiai užtenka savoms reikmėms namuose.

Žinoma, jeigu turite ilgus ir tankius plaukus – tokiu atveju reikalingi galingesni, kai plonų ir trumpų plaukų savininkėms tinka ir ne tokie galingi.

2. Darbo režimai

Taip pat svarbus aspektas yra ir galimi darbo režimai, kurie taip pat turėtų būti vertinami pagal kiekvienos moters poreikius. Kol vienoms puikiai užtenka paprasčiausiai šilto vėjelio, kuris tolygiai džiovina, tuo tarpu kitoms reikalingas funkcionalumas, kadangi norisi, kad galima būtų reguliuoti ne tik intensyvumą, tačiau taip pat ir vėjelio šilumos kaitrumą. Nuo karšto, kuris džiovina greičiau, iki vėsaus, kurio džiovinimas lėtesnis, tačiau ir mažiau kenkia plaukams.

3. Purkštukai

Geras plaukų džiovintuvas

Kiek rečiau perkami plaukų džiovintuvai, kurie sulaukia vis daugiau dėmesio yra tokie, kuriuose įmontuojami specialūs purkštukai. Jie padeda sukurti drėgnų plaukų efektą, taip pat, papildomai juos pamaitinti, bandyti išvengti sausėjimo, kuris dažniausiai atsiranda dėl džiovintuvo.

4. Ergonomika

Nors dažniausiai reikalingos energijos kiekis priklauso nuo galios, tačiau papildomai įvertinti bus paprasčiausia susipažinus – kokia energetinio naudingumo klasei įranga priklauso. Žinoma, geriausia pirkti A++, kadangi tokiems reikia mažiau energijos geram veikimui.

5. Dizainas

Galiausiai, mėgautis džiovinimo malonumais bus kur kas paprasčiau, jeigu skiriate dėmesio ir tinkamiausio dizaino pasirinkimui. O jų pasiūla – taip pat plati. Nuo labai įmantrių, dekoruotų iki tokių, kurie labiausiai patinka klasiką mėgstantiems asmenims.