Gitaros ir kitų instrumentų pamokos

Gitaros pamokos Vilniuje, Kaune

Gitara ir pianinas – populiariausi instrumentai, kuriais grojančių ar išmokti groti svajojančių yra daugiausia lyginant su kitais muzikos instrumentais. Abu šie instrumentai, neabejotinai yra pagrindindiniai vedantieji daugelyje dainų, kas ir lemia tokį didelį jų populiarumą. Be visa to ir įsigyti šiuos instrumentus yra lengviau bei pigiau, nei kitus, specifinius, kaip pavyzdžiui būgnus, saksofoną ar akordeoną ir pan.

Net ir užsiimant muzikos atlikimu neprofesionaliai, tiek gitara, tiek pianinas yra pagrindiniai instrumentai, kuriais galima sukurti melodiją dainai be kitų instrumentų pritarimo. Gitara, yra net patogiai transportuojama, todėl tai puiki kelionių ar išvykų palydovė, kurios musika galima džiuginti ir artimuosius ir draugus ne tik įprastinėje namų aplinkoje.

Žinoma, mokytis groti tiek gitara, tiek kitais instrumentais galima savarankiškai namuose. Gausybė pamokų internete, Youtube video ir straipsnių gali padėti tai padaryti. Tačiau, žinoma, tai neprilygsta mokymuisi su profesionalo, mokytojo pagalba. Tokios pamokos lengvai prieinamos daugelyje Lietuvos miestų, o kaina tikrai prieinama jei norisis lavinti save ir išmokti naujų dalykų.

Rekomenduojame kreiptis į Modernią Muzikos Studiją, kuri yra tiek Vilniuje, Kaune, tiek Šiauliuose ir padeda tiek jau turintiems pradmenis, tiek visiškai “žaliems” išmokti groti gitara, pianinu, būgnais ar kitais muzikos instrumentais.