Kodėl moterys darosi plastines kūno operacijas?

Plastinės operacijos

Kaip ir veido, taip ir kūno plastinės operacijos yra labai populiarios visame pasaulyje. Jeigu moterys ir ne tik, į plastikos chirurgus dėl tam tikrų veido sričių pakeitimo kreipiasi labiau norėdamos išspręsti estetikos klausimus, tai kūno plastines operacijas renkasi dėl įvairių priežasčių.

Ne paslaptis, kad moterys dažniausiai kreipiasi dėl krūtų didinimo, rečiau – dėl krūtų mažinimo procedūrų. Krūtų didinimas populiarėja ir tarp jauno amžiaus moterų, kurios turi itin mažas krūtis ir dėl to atsiradęs kompleksas dėvėti maudymosi kostiumėlius ar kitus drabužius. Taip pat šis klausimas labai aktualus moterims, kurioms po vaikų žindymo visiškai pakito krūtų forma. Yra ir kita dalis moterų, kurios turi labai dideles krūtis ir joms reikalinga krūtų mažinimo operacija dėl sveikatos problemų – atsiradusių nugaros skausmų ir pan.

Kol dar nebuvo tokių technologijų, kaip 3D kūno modeliavimas, klientės konsultacija užtrukdavo žymiai ilgiau. Išklausius klientės pageidavimus, reikėdavo net tik teisingai suprasti jos įsivaizdavimą, bet aiškiai ir ganėtinai tiksliai perteikti, kaip galėtų atrodyti rezultatas po procedūros. Neretai klientes reikėdavo įkalbinėti, kad jų norai tikrai nėra pats geriausias variantas. Šiandien labai paprastai ir greitai atliekamas 3D kūno modeliavimas, kurio pagalba yra atliekama būsimo rezultato simuliacija ir pateikiama net keletas galimų variantų. Tačiau labai svarbu suprasti, kad pateikiamas projekcinis vaizdas negali atitikti identiško vaizdo po operacijos. Tai programa, padedanti apsispręsti dėl konkrečių atitinkamos srities detalių atlikimo ir palyginti skirtingus variantus.

Taip pat labai dažnai kreipiamasi dėl kūno linijų korekcijos dėl estetinių priežasčių, o neretai ir atsiradus problemai, kada stipriai nukrenta kūno svoris ir lieka daug laisvos nereikalingos odos, kurią pašalinti galima tik plastinės chirurgijos būdu. Čia taip pat labai gelbėja naujosios šių laikų technologijos – 3D kūno modeliavimas. Šia programa galima atlikti bet kurios norimos koreguoti kūno srities 3D modeliavimą.