Kaitlenčių gedimai ir remontas: kas, kaip ir kiek?

Maistas gaminamas ant kaitlentės

Kaitlentė – patogiausias ir stilingiausias maisto gaminimo būdas, tad nieko keisto, kad šiais laikais labai dažnas pasirinkimas yra elektrinės kaitlentės. Jos puikiai atrodo ir tuo pačiu funkcionaliai veikia.

Žinoma, net ir pati geriausia įranga kartais genda. Jeigu Jums reikalingas kaitenčių remontas – siūlome kreiptis: https://salvata.lt/buitines-technikos-remontas/kaitlenciu-remontas/. Salvata meistrai atvyksta labai greitai, paslaugos suteikiamos operatyviai, o taisymo kaina – patraukli.

Dažniausi kaitlenčių gedimai

Jeigu sugedo kaitlentės – tai rodo, kad galbūt netinkamai ją rūpinotės. Tuo tarpu žinodami, kokie gedimai yra dažniausiai – kur kas paprasčiau užkirsite jiems kelią.

  • Labai dažna problema yra ta, kad naudotojai per retai valo kaitlentes ir tokiu atveju ant jų atsiradę deguliai paprasčiausiai vis labiau didėja. Galiausiai nuvalyti kaitlentės tampa neįmanoma ir nepriežiūra tampa naujos kaitlentės pirkimo priežastimi.
  • Taip pat dažniausiai tenka susidurti su elektros gedimais. Netinkamas kaitlentės pajungimas yra labai dažna problema. Ne veltui akcentuojama, kad jungimo darbus būtina palikti profesionalui.
  • Jeigu namuose turite SMART tipo kaitlentę – tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik atsiradus elektronikos problemoms – kreiptis į meistrus. Paprasčiausiai tokia įranga kelia daugiausia gedimų. Kuo daugiau inovatyvumo – tuo didesnė tikimybė, kad ilgainiui turėsite problemų.
  • Taip pat dažna problema yra stiklo įtrūkimas. Taip atsitinka tuomet, kai žmonės elgiasi su įranga labai šiurkščiai.

Kur kreiptis sugedus kaitlentei?

Nepriklausomai nuo to, koks gedimas – siūlome kreiptis į meistrus, kurie dirba kvalifikuotai, legaliai ir pasirūpina  viskuo, ko reikia, kad tiek indukcinių, tiek dujinių kaitlenčių gedimai būtų greiti ir kainos nebūtų didelės. Ieškokite meistrų internete, kadangi rasite ne tik gerus specialistus, tačiau ir kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę, ar tam tikro meistro darbas padės susitvarkyti su gedimais.

Remontas bus greitas ir pigus jeigu kreipsitės į Salvata meistrus. Svarbiausia, kad nieko nelauktumėte į kreiptumėtės pagalbos iškart, kai tik jie sugedo. Tokiu atveju tvarkymo kaina bus mažesnė, kadangi didėjant problemoms – kainos irgi didėja. 

Vilniuje meistrų daug, tačiau siūlome rinktis pačius geriausius. Jie atvyksta į namus, tad viskas  – kliento patogumui!