Kuo senesni telefonai pranašesni už naujus?

iPhone mobiliojo telefono meniu

Inovatyvūs telefonai dažniausiai atima žadą, kadangi išties šiais laikais pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ieškantis gali jaustis užtikrintas, kad rastas mobilusis atliks tokias funkcijas, kokių norisi. Tiesa, greta funkcionalumo siūlome nepamiršti, kad reikalingas ir patvarus telefonas, kad nukritęs ant žemės visiškai nesudužtų ir galiausiai tos jo funkcijos nebetaptų visiškai neveiksnios. Atsiradus gedimams būtinas iphone 5S ekrano keitimas. Iphone 5S remontas ir jo kaina tikrai neturėtų Jūsų išgąsdinti, tad palyginkite kelis skirtingus servisus, kol rasite Jums labiausiai tinkamą.

Inovatyvus ar senas telefonas. Kuris geresnis?

Kadangi iphone 5S stikliuko keitimas atliekamas labai greitai ir pigiai – naujais modeliai gali būti daužomi, nesaugomi, jie visada veiks puikiai, kadangi meistrai – šalia. Tačiau kai kurie žmonės teigia, kad seno modelio telefonai visada geresnis pasirinkimas. Kokius privalumus galima išskirti. Daugeliui svarbu tai, kad dažniausiai dominuoja mažesni ekranai tad telefonai rečiau krenta iš rankų bei skyla. Taip pat baterija tarnauja kur kas ilgiau. Kodėl nes tokiuose telefonuose kur kas mažiau programėlių, kurie ją iškrauna. Tokiu atveju telefonas labiausiai atlieka jam paskirti  pirminę skambinimo funkciją, o naršymui jis nėra toks patogus. Galiausiai, mobilusis taip pat tvirtesnis, tad mažesnė tikimybė, kad suduš.

Iphone 5S ekrano keitimas – darbas tik profesionalams

Iphone 5S ekrano keitimo kaina dažniausiai sėkmingai atperka tą darbą, kurį turi atlikti meistrai. Juolab, nelieka net ir kito pasirinkimo, kadangi arba seno tvarkymas arba naujo pirkimas. O kadangi iphone 5S ekrano keitimo kaina šimtus kartų mažesnė nei naujo telefono pirkimas, natūralu, kad dažniausiai pasirenkamos meistrų paslaugos, pvz.: Mano-phone, o ne naujo įrenginio paieškos.

Kadangi iphone 5S ekranų keitimas yra labai kruopštus darbas – svarbiausia keitimą palikti profesionalams. Be patirties galite padaryti dar daugiau klaidų, kurios jums vėliau kainuos brangiai. Ne tik finansiškai, tačiau taip pat ir laiko prasme.

Ir jokio skirtumo, koks gedimas: telefonas sudužo, tik įskilo, atsirado įbrėžimai ar visiškai suskilo – pagalba visada šalia, nes paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.