Ilgalaikis plaukelių šalinimas namuose su Silk’n fotoepiliatoriais

Fotoepiliatoriai

Fotoepiliatoriai naudoja pažangią pulsinės šviesos technologiją, kuri nepageidaujamus plaukelius pašalina greitai, be skausmo ir ilgam laikui. Šie įrenginiai suteikia daugybę privalumų vartotojams, palyginti su kitais populiariais depiliacijos metodais. Ilgalaikis efektas, puiki odos išvaizda, beskausmė šalinimo technologija ir kiti privalumai užtikrina geriausią fotoepiliatoriaus naudojimo patirtį. Fotoepiliatorių naudoti lengva ir patogu, o gamintojai pasirūpino naudotojų saugumu, tereikia laikytis keleto paprastų taisyklių.

Saugi fotoepiliacija namuose

Naudoti namuose skirtus fotoepiliatorius gali įsigyti kiekvienas. Tai universalūs įrenginiai, kuriuos gali naudoti tiek moterys, tiek vyrai. Tiesa skiriasi jų dizainas, vyrams skirti modeliai pasižymi tamsesnėmis spalvomis. Fotoepiliacija namuose nereikalauja jokių specifinių žinių ar įgūdžių – naudotis šiuo prietaisu išmoksite akimirksniu. Svarbiausiai įsigijus fotoepiliatorių susipažinti su jo naudojimo instrukcija ir jos laikytis. Taip pat nepamirškite šių kelių taisyklių, kurios užtikrins, kad plaukelius pašalinsite saugiai:

  • Fotoepiliacijos procedūrų laiką patogiausia planuoti iš anksto, prieš tai keletą savaičių venkite tiesioginių saulės spindulių arba naudokite apsaugines priemones nuo saulės;
  • Jei turite daug pigmentinių dėmių ar apgamų, pasitarkite su šeimos gydytoju, ar tose vietose naudoti fotoepiliatorių yra saugu;
  • Jei sergate lėtinėmis odos ligomis, nenaudokite fotoepiliatoriaus jų paūmėjimo metu, odos bėrimo ar alergijos atveju, palaukite, kol odos būklė pagerės;
  • Prisiminkite, kad nėštumo ir žindymo laikotarpiu fotoepiliacijos procedūros nėra rekomenduojamos.

Visada laikykitės fotoepiliatoriaus naudojimo instrukcijos ir prisiminkite, kad tai yra elektrinis prietaisas, kurio naudojimas vonioje pilnoje vandens yra pavojingas. Vanduo ir drėgmė taip pat kenkia pačiam įrenginiui, todėl po naudojimo laikykite jį saugiai padėtą sausoje vietoje.

Fotoepiliatoriaus saugumas

Savarankiškam naudojimui namuose skirti fotoepiliatoriai yra lengvai naudojami. Jie nėra tokie galingi kaip medicininiai lazeriai, todėl norint sukelti odos nudegimus reikia specialiai pasistengti – taip gamintojai apsaugo vartotojus nuo galimų nudegimų. Nepaisant to, fotoepiliatoriaus galingumo visiškai pakanka paveikti plauko folikulą ir efektyviai atlikti depiliaciją.

Fotoepiliatoriaus blyksnis yra paleidžiamas nuspaudus specialų jungiklį. Čia slypi dar viena apsauga – kadangi ryški šviesa gali pakenkti akims, fotoepiliatoriaus blyksnis yra paleidžiamas tik tuomet, kai darbinis paviršius priglunda prie odos. Taip gamintojai sumažina nelaimingų atsitikimų riziką ir užtikrina, kad fotoepiliatorius veiks tik ten, kur yra reikalinga.

Visiškam plaukelių pašalinimui yra reikalingas procedūrų ciklas. Jei dėl kokių nors priežasčių teko praleisti suplanuotą procedūrą, nesijaudinkite, nes visada galite ją atlikti vėliau. Svarbu suvokti, kad ilgesnis tarpas tarp fotoepiliacijų galimas visada, tačiau viena procedūra nepakeis kitos, nes plaukeliai nespės ataugti. Priešingai, per dažnos fotoepiliacijos procedūros gali neigiamai paveikti odą, ją sausinti.

Fotoepiliacija namuose ar grožio salone?

Kaip ir daugelis kitų depiliacijos būdų, fotoepiliacija yra siūloma ir grožio salonuose. Vis dėlto tai visiškai nereiškia, kad fotoepiliatoriumi namuose naudotis sudėtinga ar nesaugu. Pasiūla tiesiog patenkina paklausą, o kai kurie klientai paprasčiausiai tingi patys vargti ir patiki viską į profesionalo rankas. Rezultatas šiuo atveju pasiekiamas toks pats, nesiskiria ir intervalai tarp fotoepiliacijos procedūrų, tačiau grožio salono paslaugos kainuoja brangiau.

Atliekant fotoepiliaciją namuose galima sutaupyti ir džiaugtis puikiu rezultatu, tačiau iš pradžių tikrai prireiks trupučio kantrybės. Rezultatui pasiekti turi būti paveikiami visi plaukeliai, tačiau šviesos bangos veikia tik augimo stadijos plaukelius, kurių kiekis vienu metu gali sudaryti iki 30 proc. Kartojant procedūrą po tam tikro laiko yra paveikiami jau kiti plaukeliai ir oda palaipsniui tampa visiškai glotni.

Fotoepiliatorių darbinis plotas standartiškai svyruoja apie 4-6 kv. cm, tad, pavyzdžiui, kojas galima nudepiliuoti maždaug per pusę valandos. Įgudus procedūrą galima atlikti ir dar greičiau, o kadangi nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar priemonių pirkimas, laiko tikrai sutaupysite. Juolab, kad vėliau reikia tik palaikomųjų procedūrų, o jos išties nėra dažnos.