Rankų darbo auskarai

Minimal touch - Auskarai

Nors papuošalai dažnai priskiriami žmogaus tuštybę  tenkinančių menkniekių kategorijai, visgi, jie turi platesnę paskirtį nei vien tik papuošti jį dėvintį žmogų. Tinkamai parinkti papuošalai gali pakeisti mūsų požiūrį į pasaulį ir, be abejonės, paties  pasaulio požiūrį į mus. Masinės gamybos aksesuarai vargu ar suteiks galimybę originaliai ir išskirtinai elegantiškai pasipuošti. Tuomet ko griebtis? Atsakymas išties paprastas: atsisukime į originalius vienetinius papuošalų kūrėjų darbus. Šį kartą apie rankų darbo auskarus.

Auskarai yra neatsiejama  šiuolaikinės moters įvaizdžio dalis. Jie dėvimi visur: darbe, gamtoje, dalykiniuose susitikimuose, vakarėliuose, paplūdimyje ir netgi namuose gaminant vakarienę šeimai. Vienoms auskarai yra aksesuaras, leidžiantis kiekvieną kartą sukurti skirtingą įvaizdį, tuo tarpu, kitoms moterims – tai prasmingas talismanas. Norinčioms dėvėti papuošalą, kuris turi savo istoriją ir veidą, be abejonės derėtų rinktis tik rankų darbo auskarus. Jie visuomet bus saviti, įdomūs ir pabrėžiantis konkrečios moters asmenybės grožį. 

Dažnai žmonės nė nebando domėtis rankų darbo gaminiais vien dėl išankstinio įsitikinimo, jog tai brangiai kainuoja. Savaime suprantama, rankų darbo auskarai kainuos šiek tiek brangiau nei prekybos centre pirkti auskarai, tačiau Jūs turėsite galimybę juos priderinti prie savo akių spalvos, veido bruožų ir, galų gale, savo savitos charakterio auros, kurią atskleidžia veido bruožai. 

Pasidomėjus kokios medžiagos naudojamos auskarų gamyboje, tenka nusistebėti begaline jų gausa. Patyrę rankų darbo juvelyrinių gaminių kūrėjai kuria auskarus iš aukso, sidabro, platinos, perlų, įvairiausių mineralinių akmenukų, stiklo ir netgi medžio. Jums tik tereikia nuspręsti, kuri medžiaga artimiausia širdžiai ir išsirinkti labiausiai patikusius auskarus.

Plačiau apie tai skaitykite minimaltouch.lt/auskarai.