Lipnios etiketės – smulkmena, kuri naudojama ir mažame, ir vidutiniame versle

pasted image 0

Verslininkai dažniausiai ieško būdų, kurie padeda optimizuoti darbus ir tam tikrus procesus atlikti tiek kur kas greičiau, tiek kur kas pigiau. Dažniausiai tokių poreikių įgyvendinimas yra neatsiejamas nuo pačių mažiausių smulkmenų. Pavyzdžiui, A4 formato etiketės, kurios padeda kur kas paprasčiau fiksuoti skirtingas žymes. Kadangi etiketėse atsispindi prekių charakteristikos – rasti tai, ko Jums reikia, tampa labai paprasta. O etiketes galite užklijuoti per kelias sekundes. Ar tai yra pigesnė alternatyva, kuri taupo Jūsų laiką? Tikrai taip!

Ant lipnių etikečių gali būti spausdinama Jūsų pasirinkta info. Žinoma, pirmiausia reikia kreiptis į spaustuves, kuriose gaminamos A4 formato etiketės. Tuomet susižinojus galimybes – nuspręskite, kokia info jose bus. Dažniausiai spausdinama:

  • Pagal poreikius ant etiketės gali būti atspausdinamos kainos.
  • Labai dažnai pasirenkamas adresas.
  • Taip ant tokių etikečių dažnai spausdinamas įmonės logo.
  • Internetinio puslapio adresas, socialinių tinklų pavadinimai ir panašiai.
  • Galime nurodyti konkrečias produkto savybes.
  • Net atspausdinti brūkšninį kodą.
  • Kai kurie nusprendžia spausdinti daikto naudojimo instrukciją.
  • Bei daugelį kitų smulkmenų pagal Jūsų pageidavimą.

Daugelis galvoja, kad šio tipo etiketės gali būti klijuojamos tik ant kartono. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi šiuo metu gaminamos etiketės yra labai tvirtos, jų paviršių dengia labai kokybiški klijai, tad jos puikiai laikosi ne tik ant popieriaus, tačiau ir stiklo, medžio, plastmasės ir panašiai. Tiesa, nors A4 formatas yra gana dažnas pasirinkimas, tačiau tikrai ne vienintelis. Mažų verslų poreikiams patenkinti labai dažnai pasirenkamos kur kas mažesnių matmenų etiketės, kuriose taip pat galima sutalpinti labai didelį kiekį info. Juk svarbiausia – rašmenų dydis.

Tiesa, per daug info irgi ne visada yra gerai. Šiuo atveju labai svarbus saikas, tad įvertinkite tai, kokia info turi būti ir yra reikalinga, kad tinkamai reprezentuotumėte savo veiklą.

A4 formato etiketės padeda kur kas paprasčiau sisteminti info ir kai kažko reikia – greičiau rasti. Tai – smulkmena, kuri naudojama skirtingo dydžio versluose. Juk visus juos vienija tai, kad stengiamasi darbus optimizuoti ir atlikti greičiau bei našiau.