Kuprinės ir rankinės. Kas madinga šiuo metu?

Kuprinė ar rankinė šiais laikais naudojama ne vien dėl funkcionalumo nešiojantis daiktus, bet jos atlieka ir svarbų vaidmenį žmogaus įvaizdžio kurime. Kuprinė ir rankinė tai svarbi stiliaus detalė galinti būti kaip akcentas ar net kaip pagrindinė stiliaus dalis. Taigi, kokios rankinės populiaru šiais laikais?

Medžiaga

Ilgus metus mados viršūnėse stovėjo blizgios, tarsi folijos spalvos, medžiagos, kurias buvo galima pamatyti ir ant suknelių, ir ant rankinių. Šie metai ne išimtis. Jei anksčiau buvo manoma kad blizgi tekstūra ant rūbo ar aksesuaro atrodo pigiai, tai dabar tai laikoma vienu svarbiausiu mados bruožu.

Etiketės

Jei anksčiau žmonės pirkdavo kuprines su kuo mažiau akivaizdžiu gamintojo ženklu, tai šiemet didelis prekės ženklas aksesuaro centre tampa didelu privalumu. Šiuo metu populiariausi prekių gamintojai savo ženklą naudoja kaip mados akcentą, todėl jį galima pamatyti ir ant kuprinės petnešų ir didelėmis raidėmis užrašyta rankinės centre. Tad, jei norite atrodyti madingai, nevenkite gaminių, kurių prekinis ženklas būtų matomas ir iš toli.

“Fanny pack”

Tai daug kam asocijuojasi su 90-ųjų madomis ar lauko prekiautojais, tačiau pastarieji metai šio stiliaus rankinėms buvo itin palankūs. Kaip pradžioje buvo manoma, kad tik didžiausios mados ikonos gali sau leisti vaikščioti su tokio stiliaus kuprinėle tai šiais laikais tai tapo labai populiaru merginų tarpe. Tai ne tik lengvai derinama stiliaus detalė, bet ir itin patogus aksesuaras, kurio nereikia nešioti rankose, o ir užsidėjus beveik nejaučiama. 

Juosmens rankinės

Tai aksesuaras, kuris labai panašus į prieš tai minėtą “Fanny pack” kurpinėlę. Panašaus funkcionalumo ir patogumo rankinės dažnai gali būti painiojamos, tačiau juosmens rankinės yra solidesnės išvaizdos, todėl jos gali tikti ir prie oficialios aprangos. Jos pasižymi ir universalumu, nes gali būti naudojamos kaip diržas siekiant pabrėžti liemenį.

Patogumas

Šiuo metu merginos kasdienai vis dažniau renkasi patogius ir funkcionalius rūbus ar aksesuarus. Aukštakulnius keičia sportbačiai, sukneles – trumpos tamprės, o mažas rankines – didelės kuprinės. Patogumas šiais laikais tampa vis labiau vertinamas, todėl nevenkite rinktis didesnių kuprinių, kuriuose būtų galima susidėti daiktus ir darbui, ir sporto klubui po jo. Taip pat į madą ateina ryškios, neoninės spalvos bei įvairiausių formų kuprinės.

Taigi, žmonėms ieškantiems rankinės ar kuprinės pravartu atsižvelgti į jos funkcionalumą ir patogumą. Norintiems atrodyti madingai siūloma nevengti didelių prekių ženklų, ryškių spalvų bei išskirtinių formų. Norintiems atsinaujinti ir ieškantiems stilingų aksesuarų patariame už sukti į https://www.technomada.lt, ten rasite įvairiausių dydžių, formų ir spalvų kuprinių bei rankinių.