Vonios dušo sienelių priežiūra

Vonios dušo sienelių priežiūra

Vonios patalpose šiais laikais dažniausiai pasirinkimi dušai, kadangi jie užima kur kas mažiau vienos nei vonia, puikiai įsikomponuoja net ir nestandartinio tipo patalpose, žinoma, skoningai atrodo, galiausiai, dušai dažnai turi masažines funkcijas, o tai papildomas privalumas, kuriuo verta pasinaudoti.

Žinoma, jeigu norite džiaugtis anksčiau aptartais privalumais – reikia skirti dėmesio savo dušo kabinai. Vonios dušo sienelės nėra lepios, tačiau skirti šiek tiek dėmesio joms teks, kadangi tik tokiu atveju visa vonios patalpa atrodys gražiai, norėsis joje būti. Galiausiai, juk prižiūrėtoje vonioje kur kas maloniau užsiimti SPA procedūromis, o jos neatsiejamos nuo geresnės nuotaikos bei didesnio pasitikėjimo savimi.

Vonios dušo sienelės gali būti valomos su paprasčiau actu. Jis labai puikiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikia pašalinti kalkes. Svarbiausia, kad nereikia labai šveisti. Tam tikra prasme ir negalima, kadangi net ir būdamas labai tvirtas stiklas gali susibraižyti. Taigi, valymui nenaudokite labai aštrių priemonių. Puikiai tiks paprasčiausia šluostė ant kurios užpilkite acto ir apvalius stiklus palikite,  kad susigertų bei atliptų visi nešvarumai. Tuomet su drėgna šluoste viską pervalykite, nusausinkite.

Taip pat galima naudoti acto bei sodos mišinį, kuris įvardijamas kaip dar geresnis pasirinkimas, kadangi dar efektyviau nuvalo net ir labai intensyvius nešvarumus. Sumaišius šiuos du komponentus gaunama košelė. Ją siūlome tepti ant probleminių vietų, žinoma, galima ir viso stiklo. Vėliau plovimas bei sodo likučių šalinimas reikalauja laiko, tačiau tikrai verta, kadangi su šiuo mišiniu pašalinsite ne tik paviršinius nešvarumus, tačiau net ir pelėsį, kurio naikinimui kitu atveju gali tekti rinktis specialias ir brangiai kainuojančias priemones.

Vonios dušo sienelės labai puikiai valomos be jokių papildomų investicijų. Svarbiausia yra žmogaus priežiūra. Kuo daugiau dėmesio bus skiriama – tuo mažiau pastangų teks skirti. Nuvalykite dušo sieneles bent jau kartą per savaitę ir išvengsite kalkių bei kitų nešvarumų, kuriems pašalinti vėliau gali reikėti daug laiko bei pastangų.