Palankios Odesos kainos lietuvio kišenei

lauktuvės iš Odesos

Odesa yra ne tik puikus kurortas turiningam ir smagiam poilsiui, tačiau ir puiki vieta apsipirkimui. Lyginant su Lietuvos kainomis, Ukrainoje tikrai pigu, todėl lauktuvėms galima parsivežti ne tik suvenyrus, bet ir su gyvenimiška buitimi susijusius dalykus. Negana to, Odesos kurortas yra labai gražus, o svetingi vietiniai dar labiau praturtins kelionės įspūdžius.

Kelionę į Odesą galima sėkmingai susiplanuoti ir pačiam, žinoma, jeigu bent kiek pažįstama rusų kalba, taip sutaupant pinigus. Skrydžiai į Odesą yra gana dažni, o viešbučių ir apartamentų kainos prieinamos. Odesa, ne ta vieta kurioje lietuviui reikėtų taupyti, siekiant išsinuomoti gerą viešbučio kambarį ir transportą. Prognozuojama, kad ateityje vis daugiau lietuvių pasiryš keliauti į Ukrainos kurortą, mat vienos nakties viešbučio kaina gali tekainuoti iki penkių eurų.

Į nuostabaus grožio kurortą galima važiuoti bet kada ir neturint su savimi lagamino, nes turgavietėje tiek įsigyti lagaminą, tiek papildyti savo spintą pigiais, bet neprastais ukrainietiškais apdarais atviros visos galimybės kainos atžvilgiu. Prekybos centruose kainos kiek didesnės, o vardinių drabužių tinkluose kainos bus daugmaž tokios pačios, kaip ir visur.

Maistas čia neapsakomai pigus, žinoma, lietuvio atlyginimui. Apsipirkti ir ruošiant maistą patiems sutaupoma ne tik Odesoje, bet ir lyginant su bet kuriu Lietuvos kurortu. Prekybos centre galima maistui išleisti apie dešimt eurų ir išeiti su pilnu krepšiu pirkinių. Kalbant apie patiekalus, norint papietauti restorane ir išmėginti tradicinius patiekalus problemos piniginei taip pat nebus.

Renkantis, ką parvežti artimiesiems iš kurorto tikrai nesukels didelio vargo, nes dėl prieinamų kainų galima išpildyti visus šeimos narių ir draugų lūkesčius. Žinoma, lauktuvės iš Odesos gali būti reiškiančios patį kurortą ir jo simboliką, siejant su istorija, kino, teatro industrijų kultūromis. Ieškant tinkamų suvenyrų ir lauktuvių artimiesiems, reikia gerai pagalvoti ir rasti, jūsų manymų, geriausiai Odesą atspindinčia detalę. Kuomet renkamos lauktuvės iš visos širdies, tuomet galima tikėtis, kad žmogui, kuriam rūpite, net ir paprastas magnetukas su kurorto ženklu ant šaldytuvo primins jus.