Kam naudojami nuotekų siurbliai?

nuotekų siurbliai

Nuotekų siurbliai, o dar kitaip fekaliniai nuotekų siurbliai naudojami itin užterštų skysčių pumpavimui. Šie panaudojami plačiu mastu tiek pramonėje, tiek namuose ar didesneme ūkyje. Fekaliniai siurbliai padeda iš kanalizacijos pašalinti nuotekas, išsiurbti nešvarų vandenį iš vietovių, bei užtvindytų patalpų, pašalinant dumblą, molį ir kitus darinius, siekiant užtikrinti vandens tinkamumą ir švarą. Dažniausiai nuotekų siurbliai praverčia tada, kuomet visa nuotekų sistema yra kiek aukščiau, negu šios kaupiasi, todėl su nuotekų siurbliu perpumpuojama nuo žemiau esančios vietos į kitą rezervuarą.

Nuotekų siurbliai gali ne tik atlikti savo tiesioginę funkciją, bet renkantis su papildomu smulkintuvu, papildomos atliekos, kurios gali užkimšti visą veikimo sistemą, yra susmulkinamos. Tokie nuotekų siurbliai praverčia dažniausiai, negana to, jie gaminami kiek atsparesni aplikos poveikiui, užtikrinant ilgaamžišumą ir naudojimo kokybę.

Renkantis sau tinkantį, verta atsižvelgti į techninius kriterijus ir numatyti, kur bus nuotekų siurblys naudojamas. Atsižvelgiant į nuotekų siurblio galią, našumą ir darbinį slėgį galima lengvai atskirti skirtus pramonei, namams ar tarpinius siurblius, taip pasirenkant sau tinkamą variantą. Fekalijų nuotekų siurbliai gali turėti atvirą sparnuotę, kurios dėka galima užtikrinti apsaugą nuo užstrigimų, tuo tarpu tunelinę sparnuotę turintys siurbliai labiau tinkami smėlio permaišoms ir panašaus tipo nešvarumams pumpuoti.

Nuotekų siurblių kaina labai priklauso nuo gamintojo ir naudojamų sudedamųjų medžiagų. Fekalijų siurbliai kiek pigesni su plastikinę sparnuotę, tačiau nereikia tikėtis labai geros kokybės ir ilgo naudojimo. Plieniniai sparnai yra patys efektyviausi ir užtikrinantys ilgą ir saugų nuotekų siurblio naudojimą, žinoma, tai kainuoja daugiau, bet bent jau galima būti ramiems pasirinkus iškarto geresnį variantą, kitą kartą nemokant du kartus už mažiau našų produktą.

Siekiant ženkliai pagerinti vandens kokybę, naudojant panardinamus fekalinius siurblius ir kitus technologinius variantus iš moris.lt, galima bus džiaugtis geresne gyvenimo kokybe ir nesirūpinti dėl šios buitinės veiklos keliamų nesklandumų labai ilgą laiką. Nuotekų siurbliai ir panardinami fekaliniai siurbliai užtikrina bakterijų panaikinimą ir jų dauginimasi. Su diskomfortą keliamu kvapu galima bus ilgam atsisveikinti, tiek namuose, tiek pramonės veikloje.