REKOMENDUOJAME DUJŲ ĮRANGĄ

fuel-1596622_1920

Branksant tiek dyzelinui tiek benzinui, vis daugiau žmonių renkasi automobilius varomus dujomis, nes priešingai, važinėti nuosavu automobiliu tampa didžiulė prabanga. Dėl šios priežasties daugelis automobilius perka jau su įmontuota dujų įranga arba ją įsimontuoja patys, kuri po kažkiek laiko atsiperka, nes kelionės paprasčiausiai tampa pigesnės. Todėl daugelis išties rekomenduoja dujų įrangą automobilyje.

Žinoma, atsiranda ir nuogąstaujančių, kad važinėti dujomis varomu automobiliu yra tiesiog nesaugu. Tačiau atsakymas yra vienareikšmis. Laikantis visų saugumo priemonių bei eksploatacijos taisyklių jokio pavojaus nėra. Žinoma, jeigu dujų įranga yra sumontuota neprofesionaliai, savamokslio žmogaus ir nesilaikant jokių taisyklių tada rizika gali atsirasti. Todėl negalima pamiršti, kad montuoti šią įrangą, gali tik tam tikros įmonės, turinčios specialius leidimus. Jeigu norite važinėti saugiai, be baimės jausmo, nerekomenduotina automobilio patikėti bet kam.

Taip pat nereiktų pamiršti paminėti, kad benzininis automobilis varomas dujomis bus daug galingesnis negu dyzelinis, o finansų atžvilgių sąnaudos lygios arba dyzelinu varomo automobilio sąnaudos bus net gi didesnės. Taip pat lyginant dyzelinio automobilio eksploatacija ir benzininio, dyzelinio bus bent 10 kartų brandesnė.

Atsižvelgti derėtų ir į tai, jog automobilio brangumas jokios įtakos sąnaudų padidėjimui neturi. Tai reiškia, jog galite vairuoti benzininį automobilį su įmontuota dujų sistema, bet nereiškia, kad šio automobilio sąnaudos bus didesnės negu vairuojant 10 metų senumo automobilį varoma dyzelinu. Tad šioje situacijoje galite rinktis naujutėlį automobilį drąsiai ir nebijoti, kad tai ištuštins jūsų piniginę.

Dar vienas svarbus aspektas, kad automobilis varomas dujomis yra labiau gamtai draugiškas. Dujų sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, kurios teršią aplinką, priešingai nei dyzelinas. Taip pat tokių degalinių, kuriose galėsite prisipildyti baką yra tikrai ne viena, todėl keliaujant po Europą, jūs tikrai nesusidursite su sunkumais.

Taigi, dėl išvardintų priežasčių ne vienas vairuotojas jums rekomenduos dujų įrangą automobilyje. Tai jau yra ne vieno išbandytas būdas vairuoti transporto priemonę investuojant mažiau.