Nugaros masažuoklių poveikis ir rūšys

nugaros masažuokliai

Prieš perkant nugaros masažuoklį sau pasilepinti arba savo artimiesiems dovanų, svarbu žinoti iš ko galite rinktis ir apsibrėžti kokio poveikio norite.

Kai ieškote efektyvaus masažuoklio savo nugaros skausmui palengvinti, gali būti iš tiesų sudėtinga atrasti būtent tokį nugaros masažuoklį, kurio veikimo laukas būtų nukreiptas kaip tik į konkrečią Jūsų skaudamą nugaros vietą. Įvairūs tyrimai rodo, kad nugaros masažuokliai stimuliuoja kraujotaką ir tuo pat metu atpalaiduoja sustingusius, „apmirusius“ raumenis. Įmantresni, elektriniai nugaros masažuokliai turi kelias programas, kurios skirtos kelių tipų nugaros skausmui malšinti ir raumenims atpalaiduoti: viršutinei nugaros daliai, apatinei, bei visai nugarai bendrai. Masažuokliai gali būti įvairių formų ir pavidalų:

  • Rankiniai mediniai, plastikiniai ar guminiai masažuokliai su grublėtais paviršiais ir volais;
  • Rankiniai elektriniai nugaros masažuokliai su besisukančiomis galvutėmis;
  • Masažinės sėdynės, kėdės ir krėslai;
  • Taškinio masažo kilimėliai ir diržai ir kt.

Taip pat, nugaros masažuokliai gali būti šildantys, vibruojantys, turintys skirtingo intensyvumo programas. Iš esmės visi jie skirti, kaip jau minėta, atpalaiduoti sustabarėjusius raumenis ir suaktyvinti, pagerinti kraujo cirkuliaciją.

Prieš pradėdami naudoti kokią nors, net ir iš pirmo žvilgsnio pačią paprasčiausią, bet kokio tipo nugarą masažuojančią priemonę, prietaisą — turėtumėte visada pirmiausia perskaityti naudojimo instrukciją. Jeigu nesate tikri dėl nugarai skirto masažuoklio tinkamumo, geriausia pasikalbėti su gydytoju, kad užsitikrintumėte, jog jis tikrai tinka jūsų sveikatos būklei ir sutrikimams.

Kodėl yra verta įsigyti nugaros masažuoklį?

  • Ilgalaikėje perspektyvoje masažuoklis kainuoja mažiau nei reguliarus lankymasis pas masažistą;
  • Turėdami masažuoklį namuose galite lepintis masažu kada tik užsigeidžiate;
  • Sutaupote laiką, kurį praleistumėte kelionėje pas masažistą ir atgal;
  • Galite pats reguliuoti masažo intensyvumą, procedūrų dažnumą.

Jei dar nesate bandę nugaros masažuoklio — išmėginkite ir nebegalėsite be jo gyventi. Tereikia tiek nedaug, kad galėtumėte jaustis energingai, nejausti skausmo ir džiaugtis kiekviena diena.