Kaip pasirinkti geriausią riedlentę?

riedlentės internetu

Gatvės sportas – galimybė vaikams suteikti erdvę, kurioje jie gali kur kas daugiau laiko praleisti laike, aktyviai leisti laisvalaikį, galiausiai, išmokti ką nors naują. Riedlentės – gatvės sporto dalis. Dažnai įvardijama net kaip pati svarbiausia. Riedlenčių mada Lietuvoje populiari gerus du dešimtmečius. Kartos auga, jaunimas, kuris važinėja riedlente, keičiasi, tačiau ši lenta ant ratukų vis dar populiari laisvalaikio leidimo forma.

Riedlentes patogiausia įsigyti arba internetu, ar užsukus į įprastus prekybos centrus. Pagal savo poreikius bei galimybes tikrai atrasite tai, kas Jums labiausiai tinka, kadangi galima pasirinkti iš itin plačios pasiūlos. Siekdami kiek palengvinti paieškas nurodome kriterijus, kurie svarbiausi ieškant šios važiavimo priemonės.

1. Pirmas kriterijus, kurį dažniausiai įvertina žmonės, yra lentos dydis. Ir tai labai natūralu, kadangi su riedlentėmis važinėja ne tik jaunuoliai, tačiau ir suaugę vyrai. Jų padas yra didesnis, juolab, jie sveria kur kas daugiau, tad lenta turi išlaikyti ir didesnį svorį. Naudinga pasikonsultuoti su specialistu, kuris gali įvertinęs važinėtojo duomenis patarti, kokia riedlentė geriausia.

2. Taip pat reikia įvertinti ir ratukų dydį. Kuo jie didesni – tuo greičiau važiuojama ir tuo žmogus stabiliau laikosi ant lentos. Tačiau didesni ratukai dažniausiai trukdo atlikti sudėtingus manevrus.

3. Stilius galbūt ne toks reikšmingas kriterijus, tačiau kai kurie jam skiria gana daug dėmesio. Juk galima atrasti labai daug skirtingų lentų. Nuo tokių, kurios yra minimalistinės ir labai paprastos iki tokių, kurios išskirtinės ir modernios.

4. Riedlentės forma labai dažnai varijuoja priklausomai nuo to, kokiu tikslu riedlentė yra perkama. Kai su ja planuojama važinėti lygiu paviršiumi – reikalinga vienokia. Tuo tarpu tie, kurie nori atlikti sudėtingiausius triukus, dažniausiai renkasi visiškai kitą alternatyvą.

Jeigu nežinote kaip nustebinti savo vaiką arba vyrą, kuris ieško pomėgio leisiančio įkvėpti gyvenimo, tokiu atveju rekomenduojame riedlentes, kurios leis smagiai leisti laiką. Svarbiausia, kad jos puikiai tinka tiek vaikams, tiek susaugusiems asmenims.