Įdomiausi vonios ir tualeto kambarių aksesuarai

Vieniems žmonėms vonios ar tualeto kambarys yra tik  vieta, kurioje atliekame kasdienius higienos ritualus. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie padarys bet ką, kad jų vonia atrodytų kuo įspūdingiau ir spalvingiau. Tam yra skirti įvairūs vonios aksesuarai ir baldai, kuriuos galima įsigyti specializuotose santechnikos aksesuarų parduotuvėse arba atsisiųsti internetu. O čia pristatysime pačius išradingiausius ir originaliausius, tačiau galbūt ne visais atvejais reikalingus vonios aksesuarus.

  • Į vandens temperatūrą reaguojanti LED dušo galva. Mėgstate atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos karštame duše? O gal po karštos treniruotės šokate į ledinį dušą? Dar malonesnės maudynės kai kuriems būna, jei aplink vyrauja gražios spalvos, o šio aksesuaro dėka pati vandens srovė LED lempučių dėka atrodys raudonai (kai bėga karštas vanduo) arba mėlynai (kai leidžiamas šaltas vanduo).
  • Kempinė-mikrofonas. Esate vienas iš tų, kurie duše dainuoja? Tada tiesiog privalote įsigyti mikrofono formos kempinę – galėsite įsijausti ir dainuoti iš visos širdies.
  • Mygtukas su dantų pastos dozatoriumi. Pritaisykite savo dantų pastos tūbelę aukštyn kojomis, į dozatorių prispauskite pastos, ir kiekvieną kartą valydamiesi dantis tiesiog spustelėkite mygtuką ir pastos dozė pasieks jūsų šepetėlį.
  • Rankšluostis su padalintomis zonomis „veidui“ ir „užpakaliui“. Kad ir kaip būtų juokinga, ne visi naudojame skirtingus rankšluosčius veidui ir kūnui. Tad ši prekė jums padės atsiminti, ką kuo valyti.
  • Dušo užuolaidos su kraujo pėdsakais. Norite efektingos vonios? Šių užuolaidų dėka kiekvienas čia užsukęs svečias gerokai išsigąs – ant užuolaidų atspausdinti kruvinų plaštakų žymės ir nutekančio kraujo efektas.

Tai nuotaikingi ir puikūs aksesuarai voniai ir tualetui, kuriuos galite nusipirkti sau arba padovanoti draugui kaip puikų pokštą!