Juvelyro paslaugos

juvelyro paslaugos

Kai suplyšta batai ar reikia pakalti kulnus — žinome, kad reikia kreiptis į batsiuvį. Jei norime pasisiūdinti unikalų drabužį ar susisiūti seną, nudrenktą, bet vis dar mylimą rūbą — ieškome siuvėjos. Norime užsakyti tortą gimtadieniui — ieškome konditerių, kurie galėtų įgyvendinti mūsų saldžias svajones. Esame girdėję apie gausybę profesijų, bet tikrai pasitaiko atvejų kai nežinome ką tiksliai jie daro.

Ar žinote kokio specialisto reikia ieškoti jei reikalinga profesionali mirusiojo paruošimo laidotuvėms paslauga? Ieškokite tanatopraktiko. O jei kas pasiteirautų ar Jums reikalingi aukščiausios kvalifikacijos provizoriaus kontaktai, ar suprastumėte kokio profesionalo kontaktus Jums siūlo?

Taigi, o ar žinote dėl kokių paslaugų galite kreiptis į juvelyrą? Štai Jums sąrašiukas, kurį peržvelgę galite greitai sužinoti ar Jūsų poreikius gali įgyvendinti juvelyras.

Juvelyro paslaugos:

  • Žiedų gamyba nuo sužadėtuvėms skirtų ar vestuvinių iki ypatingai progai reikalingų puošnių žiedų priderintų prie tam tikro apdaro. Kai kurie juvelyrai net gali pagaminti Jūsų pageidaujamą žiedą iš Jūsų atsinešto aukso bei pakeisti jo spalvą.
  • Brangakmenių inkrustavimas. Kaip žinia, jų grožis atsiskleidžia visomis geriausiomis savybėmis tik tuomet, kai yra profesionaliai parinktos, suderintos kartu papuošalui naudojamos medžiagos, jų spalvos ir kt. Dėl to norėdami iš tikrųjų turėti ne tik vertingą papuošalą, bet ir visų dėmesį patraukiantį — reikalinga profesionalaus juvelyro paslauga.
  • Graviravimas. Juk mums taip dažnai prisireikia graviravimo paslaugų: įmonės šventė, verslo dovanos, jubiliejai, vestuvės, krikštynos, mokyklos ar studijų baigimas ir visos kitos progos, kuriomis norisi ne tik padovanoti kažką, bet ir pridėti tam daiktui unikalumo, o žmogui, kuriam šis daiktas skirtas — parodyti išskirtinį dėmesį. Juvelyras be vargo gali išgraviruoti Jūsų norimą tekstą, datą ar iliustraciją. Bet to dažnai Jūs galite pasirinkti ir patį šriftą.
  • Papuošalų gamyba: dizaino kūrimas, metalo ir brangakmenių parinkimas bei juvelyrinio dirbinio įgyvendinimas.
  • Juvelyrinių dirbinių atnaujinimas ir remontas. Turite seną, antikvarinį papuošalą, kurį Jums dovanojo prosenelė, ji pati jį nešiojo kai buvo jauna, o jai jį davė jos mama? Tiek matęs papuošalas gali būti ir palūžęs ir pakeitęs spalvą, tačiau tai ne bėda jei žinote kur kreiptis.