Kokie yra geriausi kvapai namams?

Kvapai namams

Turbūt pritarsite, kad įvairūs kvapai yra svarbūs mūsų gyvenimo palydovai. Įprasta, kad pradėdami dieną mes pasikvėpiname, vykdami į šventę ar mums svarbų renginį mes pasipuošiame, o kad pakyli nuotaika lydėtų mes naudojame kvepalus.

Tokiais pačiais būdais, norint išlaikyti gerą nuotaiką ar atmosferą, mes naudojame ir įvairius kvapiklius ar oro gaiviklius namuose. Tačiau neretai gali kilti klausimas, kokie yra tie geriausi kvapai namams arba kokių kvapų geriau vengti?

Dažniausiai mes pradedame ir baigiame savo dieną vonios kambaryje. Nuo seno vonios kambarys asocijuojasi su švara ir tvarka. Rekomendacija tokiose erdvėse naudoti lengvus ir gaivius kvapus. Patartina rinktis citrusinius kvapus, kaip laimo ar citrinos, gaivumo pojūtį suteiks lengvi ir jūrą ar miškus primenantys kvapikliai.

Miegamasis yra ramybės, poilsio, o tuo pačiu ir aistros zona. Tad šioje erdvėje naudojami kvapai turėtų labiausiai reprezentuoti jūsų charakterį ir perteikti jūsų mėgstamiausius kvapus. Jeigu esate žmogus, kuris mėgstate saldžius kvapus, drąsiai nevenkite jų ir miegamajame, jeigu esate iš žmonių, kuriam patinka  saikingas kvapas arba nemėgstate aštrių kvapų, venkite kvapiklių, kurių sudėtyje būtų stiprūs gėlių aromatai ar prieskoniniai augalų komponentai.

Svetainės zona yra geriausiai žinoma kaip laisvalaikio, darbo, svečių priėmimo ar kitiems atsipalaidavimo vieta. Tokioje erdvėje jūs galite drąsiai eksperimentuoti. Norėdami išlaikyti pakilią nuotaiką naudokite kvapus, smilkalus ar aromatines žvakes, kuriose yra vaisių aromatai, įvairūs prieskoniniai komponentai ar egzotiški neįprasti kvapai. Priimadimi svečius ar tiesiog organizuodami vakarėlį ar pasisedėjimą namuose, savo svetainėje jūs galite sukurti ir specifinę nuotaiką. Juk įžengus į namus, kuriuose sklando apelsinų kvapas, neabejosite jog šiuose namuose yra laukiama Kalėdų? O gal  baltų lelijų ar frezijų kvapas, bus vestuvinių nuotraukų peržiūros palydovas jūsų svetainėje su artimiausiais žmonėmis?

Taigi, norintys namuose išlaikyti jaukumo jausmą, nebijokite eksperimentuoti ir naudoti įvairius kvapus namams. Geriausi kvapai namams visada bus tie, kurie atspindės šeimininkų charakterį ir požiūrį į gyvenimą. Turėdami savo mėgstamiausią kvapą, nebijokite jo naudoti, galbūt tai geriausias kvapas namuose, o svečių uoslė visada atpažins kokių draugų lanko namus.