Įvairių stilių kombinezonai moterims

kombinezonai moterims

Kombinezonas dar nėra toks įprastas rūbas kaip suknelė, tačiau vis labiau populiarėja. Tai labai universalus ir patogus moterų drabužis, pritaikomas įvairiausiomis progomis, svarbiausia tinkamai pasirinkti ir priderinti.

Pavyzdžiui, džinsinį kombinezoną tinka vilkėti bet kuriuo metų laiku. Jis puikiausiai pakeis įprastus džinsus ir tuo pačiu suteiks jūsų įvaizdžiui papildomo skambesio. Po džinsiniu kombinezonu galite vilkėti džemperį, marškinius, marškinėlius, įvairias bliuzeles, tiek su rankovėmis, tiek ir be jų. Prie džinsinio kombinezono puikiai dera vienspalvė viršutinė dalis, kadangi džinsas dažniausiai yra mėlynas, tad ypač tiks balta arba melsva.

Odiniai kombinezonai padeda moterims išryškinti jų grožį ir netradicinių sprendimų pomėgį. Žinoma, labiausiai jie tinka išskirtinėms ir stiprioms asmenybėms. Prie tokio kombinezono galite derinti pilkos, juodos, baltos arba tamsiai raudonos spalvos ilgarankoves palaidines.

Atskirai būtų galima išskirti juodus kombinezonus. Jie to nusipelnė, nes juoda spalva lengvai pritaikoma pačiomis įvairiomis progomis. Tad tokį kombinezoną galite vilkėti tiek dieną, tiek ir vakare. Pavyzdžiui, po juo pasivilkusios baltą šilkinę bliuzelę, sukursite dalykišką įvaizdį. Jeigu tokį kombinezoną rinksitės vakaro aprangai, tai jį galima vilkėti vieną, be jokios bliuzelės ar švarkelio – užteks pasirinkti puošnias aukštakulnes basutes ir priderinti delninę.

Apskritai kombinezonai moterims – tai puiki alternatyva vakarinėms suknelėms. Šis rūbas vizualiai pailgina moters siluetą, pabrėžia ilgas lieknas kojas arba kaip tik akcentą perkelia į jums reikiamą vietą. Vakarui galite rinktis kombinezonus giliomis iškirptėmis – tai suteiks jums dar daugiau elegancijos. Svarbiausia išsirinkti jūsų figūrai tinkamiausią modelį, ir jūs garantuotai išsiskirsite iš bendros masės.

Ryškių ir sodrių spalvų mėgėjos visada puikiai atrodys su raudonu kombinezonu. Prie tokio rūbo derinkite sidabrinius, kūno spalvos, juodus ar auksinius batelius bei aksesuarus. Tamsiaplaukės efektingai išsiskirs su žalios, smaragdinės spalvos kombinezonais. O štai darbo metu, dalykiniuose susitikimuose visuomet tiks smėlio spalvos kombinezonai. Na ir beveik visomis progomis galite derinti violetinės spalvos kombinezonus su auksiniais aksesuarais.

Pabaigai universalus patarimas: prie kombinezono derinkite priešingų tonų batelius ir aksesuarus – jeigu kombinezonas margintas gėlytėmis, rinkitės neutralių spalvų batelius. Arba atvirkščiai, jeigu vilkite baltą arba juodą kombinezoną, prie jo priderinkite ryškią detalę – pavyzdžiui raudoną sagę.