Indai – ką rinktis geriausia?

indai

Jaunos šeimos pirmas svarbus žingsnis – bendras gyvenimas kartu naujame nuosavame bute ar name. Svarbus jis ne vien dėl to, kad porai reikės kartu gyventi, ištverti trintį ir (svarbiausia) vienas kitą, bet ir todėl, kad iššūkiu taps būsto patalpų įrengimo sprendimai ir kompromisų paieškos. Kaip žinia, persikėlus į naujas patalpas laiko ir resursų reikia skirti ko ne viskam: patalpų remontui (ar atnaujinimui), baldų paieškoms, interjero detalių parinkimui ir t.t. Net ir tokios smulkios detalės kaip indai gali tapti tikrai ne lengva užduotimi jaunai šeimai. Kokie indai geriausi? Į ką atkreipti dėmesį juos renkantis?
Ruošiantis pirkti indus, kuriuos naudosite kiekvieną dieną, nereiktų mąstyti taip, kaip studentai – po vieną lėkštę, dubenėlį, valgymo įrankių pora ir viskas. Priešingai. Dabar, kai esate šeima, reiktų pagalvoti apie ateitį, atvykstančius svečius, indus ne tik savo maistui įsidėti, bet ir skirtus sudėti vaisiams, saldumynams ar kito tipo maistui patiekiant ant stalo.
Tad, kaip jau supratote, reikia pirkti indų bei įrankių komplektus, dubenėlius ir atskiras serviravimui skirtas lėkštes. Taip pat nepamirškite ir servizo, kuris bus reikalingas tiek vaišinant svečius kava, tiek pjaustant gimtadienio tortą (juk nevalgysime torto iš lėkštės, kurioje ką tik buvo karbonadas).
Indai, kuriuos renkamės, turi derėti prie bendro namų interjero vaizdo. Jei pas Jus namuose yra daug spalvotų detalių, tuomet ir indus galite rinktis spalvotus ar baltus su įvairiais ornamentais ar spalvotomis detalėmis. Jei namai yra skandinaviško tipo (visas interjeras yra baltas, pilkas ir panašių atspalvių), tuomet ir indai, kuriuos perkate, turėtų būti baltos ar šviesiai pilkos spalvos. Visas šis derinimas neatliekamas todėl, kad būtumėte stilingi ar kad būtumėte modernūs. Visa tai daroma todėl, kad Jūsų namų aplinka būtų harmoninga ir raminanti, o ne priešingai – labai išsiskiriančios detalės erzintų ir neleistų pailsėti.
Visi indai turi būti malonūs Jūsų akiai, kad tiek valgant, tiek tiesiog matant juos ant stalo, organizmas ne stresuotų, o atsipalaiduotų ir bendroje erdvėje galėtų atsiriboti nuo problemų bei aplinkinių neramumų. Juk sienos, baldai, indai ir kitos detalės sudaro bendrą interjerą, kuriame mes grįžtame po dienos darbų ir norime atpalaiduoti mintis ir protą. Leiskime savo kūnui tai patirti.