Vaikiška lovytė

20250270

Sukūrus šeimą, dviem žmonėms dažniausiai trūksta tik vaiko iki pilnos laimės. Atsiradus naujai gyvybei, atsiranda ir vaikučio laukimo vargai. Žinoma, šis gyvenimo laikotarpis yra džiaugsmingas, tad ne taip supraskite, tie vargai labiau susiję su pasiruošimu. Naujų daiktų pirkimas, drabužėliai, buteliukai. Ypač tai sunku daryti pirmagimio besilaukiančioms šeimoms. Tad tikriausiai kuo pirma reikia pasirūpinti, tai mažylio lovyte, nes tai kone svarbiausias baldas vaiko kambaryje. Žinoma, pirmais mėnesiai dažniausiai vaikas miega su tėveliai arba bent mama, bet laikui einant jį reikia pratinti miegoti savo lovytėje. Tad kokią vaikišką lovytę reikia išrinkti kūdikiui, kad jis būtų saugus, o ir miegas patogus bei kokybiškas? Todėl pasidalinsime keliais patarimais, kad renkantis vaikišką lovytę žinotumėte, kokios norite.

Dažnai tėvai klysta rinkdamiesi vaikišką lovytę pagal kainą, modelį, dizainą bei tvirtumą, nes šiuo atveju, norint, kad vaikas būtų gerai pailsėjęs reikalingas patogumas bei žinoma saugumas. Tad jei atsižvelgsite į šiuos kriterijus rinkdamiesi vaikišką lovą, tuomet galėsite būti ramūs, kai paliksite vaiką vieną žaisti lovytėje, o ir pats vaikas jausis patogiai miegodamas.
Dabar mažylių baldų parduotuvėse yra begalės įvairių lovyčių, tik spėk dairytis ir rinktis. Nuo supamų lopšių iki labai paprastų, standartinių lovų. Jie yra įvairių spalvų ir rūšių, todėl tikrai rasite sau tinkamą. Galima rinktis ir su daiktų saugojimo dėžėmis arba ratukais. Viskas priklauso nuo to, kaip jums irgi bus patogiau priderinti lovytę prie vaiko kambario erdvės.

Trumpai pakalbėkime apie saugumą:
—Žiūrėkite, kad vaikiška lovytė neturėtų aštrių, smailių kampų, kurie atrodo, kad puošia lovą, tačiau gali greitai sužaloti vaiką;
—Rinkitės mažylio lovą su apvaliais kampais;
—Įsitikinkite, kad lovytė pagaminta iš saugių medžiagų, o geriausia rinkitės medinę lovytę. Tokios yra tvirčiausios;
—Taip pat žiūrėkite, kad dažai ant lovytės būtų nekenksmingi, kadangi vaikai mėgsta savo dantukais graužti lovytės paviršių;
—Rinkitės tokią lovytę, kurios turėklai būtų pakelti mažiausiai 67 cm. Taip vaikas žaisdamas tikrai joje bus saugus.

Tad prieš pirkdami vaikišką lovytę, įsitikinkite ar ji išties yra saugi bei patogi, o nesivaikykite šiuolaikinių madų.