Išsirinkite akumuliatorinį suktuvą greitai ir lengvai

suktuvas gręžtuvas ir priedai

Viena iš labiausiai tikslumo reikalaujančių sričių yra statybos. Tiek statant ką nors naujai, tiek remontuojant jau esamus objektus kruopštumas yra privalomas, antraip klaidų išvengti nepavyks, o ateityje bus susiduriama su įvairiais gedimais. Nors beveik visada atliekamo darbo kokybė labai priklauso nuo žmogaus, kuris tai atlieka, statyboms naudojamų įrankių taip pat negalima nuvertinti. Tvirti bei patogūs naudoti įrankiai irgi prisideda prie darbo efektyvumo. Bene dažniausiai statybose naudojamas įrenginys yra akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas. Itin patogus naudoti įrenginys šiuo metu sparčiai populiarėja. Dabar statybos reikmenų parduotuvėse galima surasti keliasdešimt skirtingų suktuvų-gręžtuvų modelių. Prieš tai niekada nesusidūrusiems, nežinantiems ar abejojantiems, kuris akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas yra labiausiai jiems tinkamas, pateiksime kelis trumpus patarimus, kad įrenginio paieška ir įsigijimas taptų kuo greitesni bei lengvesni.

1. Įvertinkite, kokios galios įrenginio Jums reikia. Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių galima įsigyti ypač galingus akumuliatorinius gręžtuvus-suktuvus arba normalius, paprastesniems darbams pritaikytus įrenginius. Pastarieji dėl mažesnio savo galingumo, kainuoja pigiau. Kaip ir prieš bet kokį svarbesnį pirkinį, taip ir prieš perkant akumuliatorinį gręžtuvą-suktuvą, apsvarstykite, kokiam tikslui jį naudosite. Natūralu, jog ypatingo tikslumo reikalaujantys statybos darbai neapsieis be daugiafunkcinio, galingo gręžtuvo-suktuvo. Su tokiu suktuvu gręžtuvu galėsite dirbti ilgesnį laiką, nesibaimindami dėl didelių apkrovų ar papildomo akumuliatoriaus įkrovimo. Tokie įrenginiai savo komplektacijoje dažniausiai turi ne vieną skirtingų tipų grąžtą. Jeigu grąžtą naudosite tik kartais nesudėtingiems namų darbams, Jums užteks ir paprastesnio modelių akumuliatorinių gręžtuvų-atsuktuvų.

2. Įvairus statybos darbų pobūdis. Akumuliatorinio gręžtuvo-atsuktuvo privalumas yra tas, kad įrenginys veikia ne su laidais, o su įkraunamu akumuliatoriumi. Tai reiškia, kad be vargo ką nors konstruoti galima net tokiose ekstremaliose vietose, kaip pastoliai, šuliniai ar šachtos. Meistro judesiai nesuvaržomi, įrenginys laikomas laisvai. Be to darbus lauke, naujose patalpose, ant stogo ir t.t. galėsite tęsti nepertrūkstamai, nes suktuvas gręžtuvas nereikalauja elektros šaltinio.

3. Dėmesys gamintojui bei kainai. Žmonės linkę įsigyti žinomų gamintojų produkciją, tačiau net ir mažiau žinomų kompanijų gaminami akumuliatoriniai gręžtuvai-atsuktuvai gali pasižymėti aukšta kokybe, tvirtumu, tikslumu. Dėl to, prieš perkant šį įrenginį tiek gyvai, tiek telefonu ar internetu reikėtų pasikonsultuoti su profesionalais. Jie plačiau pakomentuos suktuvo gręžtuvo technines savybes, kainą, konkrečių gamintojų asortimentą.