Ką reiktų žinoti ruošiantis dovanoti laikrodį

sidabriniai laikrodziai

Nors šiandien dauguma pasaulio gyventojų laiką seka visada tiksliuose išmaniųjų telefonų ekranuose, laikrodžiai yra vis dar vertinamas daiktas – turtingiems žmonėms prabangus rankinis laikrodis yra toks pats trofėjus, kaip brangus automobilis, o kitiems laikrodis – tiesiog idealus aksesuaras, kasdien privalantis puošti riešą.
Jeigu esate garantuotas, jog jūsų artimas žmogus gimtadienio ar Kalėdų proga norėtų naujo laikrodžio, nesivaržykite įteikti jam šios dovanos. Tačiau turime įspėti, kad laikrodžio parinkimas yra atsakingas darbas. Štai apie ką reiktų pagalvoti, dovanojant kitam laikrodį:

  • Pirmiausiai – ką reiškia ši dovana, kai ką įteikia vyras moteriai ir atvirkščiai? Dailus sidabrinis laikrodis, įteikiamas vyro moteriai ar atvirkščiai, sako: „aš su tavimi esu kiekvieną gyvenimo sekundę“, „mano laikas skiriamas tau“. Artimiems draugams dovanojamas laikrodis reiškia, kad norima branginti draugystę.
  • Vyrišką laikrodį galite rinktis pagal tipą – mechaninį arba elektroninį. Jeigu vyras, kuriam įteiksite dovaną, yra klasikinio skonio ir pažiūrų žmogus, rinkitės mechaninį laikrodį, kuris yra šiek tiek solidesnis negu elektroninis laikrodis. Pastarasis yra praktiškas, turintis papildomų funkcijų – žadintuvą, kartais laikmatį, kalendorių ir t.t.
  • Yra ir trečias variantas – sidabriniai laikrodžiai su elektroniniu ekranu – tai būtų savotiškas klasikinio ir modernaus laikrodžio mišinys. Vyras, nešiodamas šį laikrodį atrodys solidžiai, tačiau tuo pat metu ir moderniai.
  • Moteriai šią dovaną taip reikia rinkti apgalvotai. Pirmiausiai – ar tai bus laikrodis su odiniu dirželiu, ar sidabrinis laikrodis. Ar jis bus laisvalaikio stiliaus, ar šiek tiek grakštesnis, prabangesnis? Rinkite pagal jos pomėgius ir dažniausią aprangos tipą.
  • Universaliausias pasirinkimas dovanojant moteriai laikrodį – neinkrustuotas vidutinio dydžio sidabrinis laikrodis arba kiek didesnio ciferblato apvalus laikrodis su odiniu dirželiu.

Jeigu itin sunku išrinkti artimajam dovaną, apsilankykite laikrodžių ar juvelyrikos salonuose. Mechaniniai, elektriniai, auksiniai ar sidabriniai laikrodžiai parduodami visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje) ir net internetu. Tačiau apsilankius salone, išsirinkti laikrodį geriausia kaina jums visada gali padėti konsultantas.