Ekologiškos kosmetikos privalumai

Ekologiška kosmetika

Pastaruoju metu vis daugiau laiko skiriame, sportui, sveikai mitybai ir aktyviam gyvenimo būdui. Stengiamės gyventi kokybišką ir visavertį gyvenimą. Todėl, nenuostabu, kad vis daugiau žmonių domisi ir ekologiška kosmetika bei jos natūraliomis savybėmis. Jei vartojame natūralius ir organiškus maisto produktus, kodėl nenaudoti ekologiškos kosmetikos?

Ar ekologiška kosmetika daro stebuklus?

Tai priklauso nuo žmogaus poreikių ir požiūrio. Reikia nepamiršti, kad kiekvieno iš mūsų oda yra savita ir individuali, todėl nusipirkus ekologišką kremą, kurio sudėtinės dalys netinka jūsų odos tipui, nereikėtų tikėtis stebuklų. Jei vieni, ar kiti produktai tinka draugams ir giminaičiams, tai dar nereiškia, kad ši priemonė tiks ir jums. Nepamirškite, kad ekologiška kosmetika kaip ir bet kuri kita, bus efektyviausia, jei tinkamai ją derinsite prie savo odos tipo.

Kodėl ekologiška kosmetika brangesnė?

Ekologiška kosmetika yra sertifikuojama. Jai keliami itin griežti reikalavimai. Ekologiškos kosmetikos produktai privalo būti pagaminti tik iš, ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalinių, žaliavų. Žaliavų perdirbimas ir gamybos procesas turi atitikti aukščiausius standartus. Ekologiškų prekių pakuotės turi būti ekologiškai švarios ir neteršiančios aplinkos. Taip pat, tiek žaliavos auginimo, tiek gaminimo, pakavimo procesai turi būti minimaliai teršiantys aplinką. Visa tai lemia ir didesnę kosmetikos kainą.

Kaip atpažinti ekologišką kosmetiką?

Tikra ekologiška kosmetika atpažinti nėra sudėtinga. Visa, aukščiausios kokybės standartus atitinkanti ekologiška kosmetika turi sertifikatus: „Ecocert“, „Bdih“, „Soil Association“, „Cosmebio“, „NaTrue“. Yra du sertifikavimo tipai: BIO ir ECO. BIO žymimas ekologiškas gaminys, kurio sudėtyje turi būti bent 10 proc. ekologiškų ingredientų ir bent 95 proc. natūralių ingredientų. ECO tipu žymimas aplinkai draugiškas gaminys, kurio sudėtyje turi būti bent 5 proc. ekologiškų ingredientų ir bent 95 proc. natūralių.

Vis didėjantis žmonių susidomėjimas ekologiška kosmetika, sveikatos, aplinkosaugos ar mados reikalais vis labiau džiugina. Dabar pats geriausias metas ne tik galvoti, bet ir gyventi žaliomis idėjomis!