Prietaisai, kurie palengvins darbą virtuvėje

Senovėje mūsų seneliai maistą gamindavo labai paprastai – o ir jų virtuvėje tevyravo tik tokie patiekalai, kurie būdavo gaminami iš vos kelių ingredientų – bulvių, miltų, kartais pieno. Tačiau šiandien užsukus į maisto prekių parduotuvę ar turgų akyse tiesiog raibsta nuo produktų įvairovės. O įvairiems produktams apdoroti reikalingi įvairūs virtuvės prietaisai. Šiandien nebeužteks vien poros puodų, tarkos ir grūstuvo, kad pasigamintum gardžius pietus. Moderni virtuvė reikalauja modernios įrangos, kurią sudaro šie pagrindiniai prietaisai:

  • Mikrobangų krosnelė. Kiekvienam yra nutikę, kad imi ir netyčia pasigamini maisto kaip trims. Kiekvieną kartą norint pasišildyti likučius keptuvėje ar puode, reikėtų daug bereikalingo indų purvinimo ir plovimo. Todėl mikrobangų krosnelė jau ilgus dešimtmečius yra numeris vienas prietaisas virtuvėje, kurio pagalba galima be vargo ir greitai pasišildyti savo maistą.
  • Blenderis. Nors sveiko ir žalio maisto mada prasidėjo palyignti neseniai, blenderio nauda virtuvėje yra universali ir nepamatuojama. Juo ne tik galima susitrinti sveiką vaisių kokteilį, bet ir plakti tešlą pyragui, trinti sriubas, o su tokiu aukštos technologijos trintuvu kaip Vitamix blenderis, galima net malti įvairias pupeles ar grūdus. Vitamix blenderis šiuo metu yra vienas kokybiškiausių trintuvų rinkoje.
  • Kavos aparatas. Kitiems tai gali atrodyti kaip prabanga, tačiau jeigu esate kavos mėgėjas ir palaikote intensyvų gyvenimo ritmą, jums tikrai praves virtuvėje turėti nors ir mini kavos aparatą, kuriuo per kelias minutes prieš darbą pasigamintumėte šviežios kavos.
  • Mėsmalė. Nors gali pasirodyti, jog mėsmalė – atgyvenęs virtuvės įrankis, tai – netiesa. Ar žinote kitą prietaisą, kuris padėtų sumalti mėsą, išskyrus mėsmalę? Šiandien žmonės vertina maisto produktų šviežumą, todėl net ir šviežiausias ekologiškame turgelyje pirktas faršas neprilygs paties ką tik namie susimaltai mėsai. Be to, šis prietaisas universalus – juo taip pat galite malti paštetą, virtas bulves ir kitus produktus.