Ar verta pirkti padangas internetu?

Padangos internetu

Geros padangos užtikrina tinkamą transporto priemonės eksploataciją, pagerina važiavimo kokybę ir sumažina nelaimingų atsitikimų skaičių. Kokybiškos padangos ir optimalus oro slėgis padeda taupyti kuro sąnaudas. Ekspertai vieningai sutinka – rūpinimasis automobilio padangomis yra viena svarbiausių vairuotojo užduočių. Be to, verta prisiminti, kad svarbu ne tik techninius reikalavimus atitinkančios produkcijos įsigijimas, bet ir nuolatinė padangų priežiūra.

Vienas svarbiausių klausimų, į kuriuos turite atsakyti, ieškodami naujų padangų – kur jas pirksite? Deja, praktika rodo, kad vairuotojai nenori skirti laiko didesnės konkurencijos įvertinimui ar kelių pardavėjų pasiūlymų analizei. Kitaip sakant, siekdami taupyti savo laiką, pirkėjai renkasi arčiausiai namų ar darbovietės esančius padangų pardavėjus. Nors minėtasis sprendimas nėra blogas, vis dėlto, kai kuriais atvejais rizikuojate įsigyti nekokybišką produkciją ir permokėti už prastą pirkinį. Jei norite taupyti savo laiką, vertinate greitą apsipirkinėjimą ir norite įsigyti kokybiškus gaminius už patrauklią kainą, siūlome išbandyti internetinės prekybos privalumus.

Vienas svarbiausių internete veikiančių parduotuvių pranašumų – itin didelės padangų pasirinkimo galimybės. Čia galėsite rinktis iš išskirtinai didelės modelių pasiūlos ir, naudodamiesi patogia paieškos forma, greitai ir lengvai surasti išsikeltus kriterijus atitinkančius gaminius. Be to, internetinių parduotuvių savininkai nesprendžia stacionarių parduotuvių nuomos klausimo (kas reikalautų didelių investicijų), todėl padangas siūlo kur kas patrauklesnėmis kainomis. Žinoma, kaip ir visur, išlieka galimybė įsigyti prastos kokybės produkciją, todėl siūlome bendradarbiauti tik su rinkoje vertinamais pardavėjais, siūlančiais patikimas garantijas ir užtikrinančiais patogias pirkinių atsiėmimo sąlygas. Taip pat – rinktis žinomo gamintojo pripažinimą pelniusią produkciją.

Jei nusprendėte naudotis internetinės prekybos privalumais, galime jus pasveikinti sumažinus rūpesčių bagažą – jums tereiks išsirinkti pageidaujamo tipo padangas, nurodyti jų kiekį ir spausti užsakymo mygtuką. Kitas žingsnis – apmokėjimas. Paprastai šiuo atveju tenka naudotis internetinės bankininkystės paslaugomis, tačiau kartais pirkėjams suteikiama galimybė atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiimant pirkinį. Be to, daugelis internete veikiančių parduotuvių siūlo patogias padangų pristatymo sąlygas. Šiuo atveju turėsite nurodyti tikslų savo namų adresą. Primename, kad oficialią veiklą vykdantys pardavėjai visuomet suteiks galimybę netikusias ar nepatikusias prekes grąžinti – grąžinamos prekės turi būti išlaikiusios savo prekinę išvaizdą, jos negali būti naudotos, montuotos ar techniškai pažeistos. Už pirkinį sumokėti pinigai gražinami per kelias savaites. Tiesa, verta prisiminti, kad prekių grąžinimo išlaidas apmoka pats pirkėjas.